زهره قندهاری/ زهرا احمدی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه را شرح داد
با حضور اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان از 9 پروژه مهم شهری در منطقه7 بهره‌برداری شد
علی باقری، مدیر منطقه12 شهرداری: آینده اصفهان در شمال شهر معنا می‌شود

آنچه در این چهار سال گذشت(33)

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه را شرح داد

 اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان قبلا در چارت شهرداری به‌عنوان روابط عمومی شهرداری شناخته می‌شد. از سال ۹۶ این عنوان به اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل تبدیل شد که شامل هفت اداره و واحد متفاوت و زیرمجموعه با چارت اداری و رسمی است و دو رسانه اصفهان‌زیبا و ایمنا را هم به‌عنوان بازوهای رسانه‌ای شهرداری در کنار خود دارد. ایمان حجتی، سکان‌دار این اداره‌کل، معتقد است: اداره‌کل ارتباطات در چارت شهرداری، یکی از مهم‌ترین اداره‌های کل است که مسئولان ارتباطات ســازمــان‌هــا، مــنـــاطــق و مـعاونــت‌های شهرداری نیز با آن مرتبط هستند و فرایند ارتباطات در شهرداری را رهبری و مدیریت می‌کنند.او با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم روند تبدیل روابط‌عمومی به اداره‌کل را به‌خوبی انجام دهیم و زیرساخت‌ها را تقویت کنیم، گفت: در ابتدا اداره بین‌الملل و تولیدات رسانه‌ای وجود نداشت، تلاش کردیم در درجه اول فرایندها و سپس ساختار این اداره‌ها را ایجاد کنیم تا فعالیت آن‌ها در دل فعالیت‌های شهرداری به ‌درستی تعریف‌شده و بهره‌وری فعالیت‌ها را افزایش دهد.

افتتاح فرهنگ‌سرای تخصصی کودک و نوجوان در پارک آرزو

با حضور اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان از 9 پروژه مهم شهری در منطقه7 بهره‌برداری شد

آیین بهره‌برداری و آغازبه‌کار 9 پروژه عمرانی منطقه 7 و افتتاح فرهنگ‌سرای تخصصی کودک ونوجوان در پارک آرزو با هزینه‌ای بالغ بر 226 میلیارد ریال با حضور مدیران ارشد شهری و اهالی محل برگزار  شد. شهردار اصفهان در این آیین ضمن ابراز خوشحالی از حضور دوباره‌اش در منطقه 7 گفت: چند وقت پیش برای افتتاح در منطقه 7 حضور داشتم و امروز دوباره برای افتتاح پروژه‌هایی آمده‌ایم که در راستای شهر دوستدار کودک حرکت می‌کند و فرهنگ‌سرای تخصصی کودک ونوجوان برای تحقق این مسیر احداث شده است.

منطقه12، نگین سرمایه‌گذاری اصفهان

علی باقری، مدیر منطقه12 شهرداری: آینده اصفهان در شمال شهر معنا می‌شود

شهرداری منطقه12 با 8200 هکتار وسعت، وسیع‌ترین منطقه شهرداری اصفهان است که 82درصد آن حریم بوده و زمین‌های بکر و دسترسی‌های مناسبش، آن را برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر کرده است. به گفته مدیر منطقه12، این منطقه نگین سرمایـه‌گـــذاری در مــیــــان مناطق اصفهان است و آینده شهر اصفهان با ظرفیت‌های ورزشی، اقتصادی و فرهنگی در شمال شهر متصور است. علی باقری، مدیر منطقه12 شهرداری اصفهان، ضمن بازدید از روزنامه اصفهان‌زیبا درباره مشکلات و پروژه‌های مهم خدماتی و عمرانی این منطقه سخن گفت. مدیر منطقه12 شهرداری اصفهان معتقد است منطقه12، به لحاظ زمین‌های بکر و دسترسی‌های بسیار مناسب، منطقه‌ای طلایی برای سرمایه‌گذاری است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - زهره قندهاری/ زهرا احمدی