سید یوسف‌هاشمی

دیونی که پرداخت نمی‌شود

شهردار زرین شهر: صنایع به حقوق شهرداری توجه نمی‌کنند

زرین‌شهر به دلیل میزبانی از صنایع بزرگ به‌عنوان یکی از شهرهای برخوردار استان اصفهان شناخته می‌شود. برهمین اساس انتظارات بسیاری از شهرداری وجود دارد. این درحالی است که مدیریت شهری در دریافت مطالبات قانونی خود از صنایع نیز با چالش‌های بسیاری مواجه است. شهرداری زرین‌شهر میراث‌دار تغییراتی است که طی چندین دهه‌ گذشته در شهر ایجاد شده و منجر به ایجاد و استقرار صنایع بزرگ در این شهر شده است و امروز با وجود آسیب‌هایی که این صنایع به زیرساخت‌های شهری وارد می‌کنند، عوارض به صورت استانی تقسیم می‌شود و صنایع نسبت به پرداخت دیون خود به زرین‌شهر بی‌توجه هستند.

معضل مدیریت دوگانه در فولادشهر

نماینده شهرستان لنجان وعده داد مشکلات را برطرف می‌کند

نخستین جلسه  نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی ‌با اعضای شورای اسلامی‌ شهر و مدیران شهری فولادشهر به منظور نزدیک کردن دیدگاه‌ها و بررسی مشکلات این شهر برگزار شد.

آتش به جان باغبادران

شهردار باغبادران: ارمغان طلایی فصل خزان را خاکستر نکنیم
شهردار باغبادران گفت: دود حاصل از به‌آتش‌کشیدن بقایای برنج در شالیزارها و برگ درختان به دلیل توپوگرافی خاص باغبادران و قرار‌گیری آن در دامنه تپه، کوه و دره باعث شده ساکنان قسمت‌های مرتفع شهر از این اقدام آسیب فراوانی ببینند و این تضییع حقوق شهروندان است. فصل پاییز، فصل ریزش برگ درختان و آفرینش تصاویر زیبای طبیعت در بوم نقاشی خداوند است که یکی از زیباترین این صحنه‌ها در شهر باغبادران اتفاق می‌افتد. 
اشتراک در RSS - سید یوسف‌هاشمی