شهرستان

تولیدکنندگان از گرانی و کمبود نهاده‌های طیور ناراضی هستند
واگذاری 5 بنای تاریخی در استان اصفهان
جوانان مبارکه‌ای از استخدام نیروهای غیربومی گلایه دارند

پیشنهاد طرح آمایشی برای زمین‌های کشاورزی استان

یکی از موضوعات اساسی در بحث توسعه پایدار و افزایش تعادل اکولوژیکی و جلوگیری از روند آلودگی هوا مبتنی بر ریزگردها، موضوع اساسی و اصلی تغییر کاربری اراضی است. این درحالی‌ست که در سالیان اخیر از یک سو با بحث تغییر کاربری اراضی روبه‌رو هستیم و از طرفی با بحث کمبود آب. این مهم باعث شده شاهد توجیه عده بسیار زیادی مبنی بر تغییر کاربری اراضی باشیم. که همین توجیه منجر به تغییر کاربری و تفکیک اراضی کشاورزی و تعدد خرده مالکان شده است. بدون شک در طولانی‌مدت منجر به کاهش راندمان اراضی کشاورزی و افزایش بهره‌وری به سمت باغ‌ها می‌شود.

گلایه آموزش‌و‌پرورش از صنایع اطراف شاهین‌شهر و میمه

فرماندار: صنایع برای تهیه تبلت دانش‌آموزان نیازمند منطقه اقدام کنند

شورای آموزش و پرورش شاهین‌شهر با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، امام جمعه، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان، مسئولان و پیشکسوتان آموزش و پرورش شاهین شهر برگزار شد. فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: وجود ارزشمند معلمان و پیشکسوتان مملو از انرژی است که امواج آن در جامعه جاری و ساری و این امواج مثبت، جامعه را سالم و پویا نگه داشته است.

حفاظت از باغشهر کوشک

مدیر کل امور شهری و شوراهای استــانداری اصــفهان: مدیریت شهری تلاش کند، آسیبی به زمین‌های کشاورزی وباغ‌ها نرسد

مدیر کل امور شهری و شوراهای استــانداری اصــفهان با تحسین فعالیت‌های عمرانی صورت‌گرفته در شهر کوشک گفت: باغشهر کوشک افتخار شهرستان و استان اصفهان است و از شهردار و شورای شهر و پرسنل شهرداری که واقعا با توجه به شرایط و رکود اقتصادی که درون آن قرار گرفته‌ایم دست از تلاش و همت بر داشته‌اند و به سوی عمران و سازندگی پیشتاز هستند، قدردانی می‌کنم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان