شهرستان

مدیرعامل بیمارستان: بیش از 60میلیارد تومان از سوی خیران کمک شده است
انتقاد نماینده نجف‌آباد و تیران‌وکرون از توسعه کارخانه‌های فولادی در اصفهان

تجلیل از عوامل سینمایی شاهین‌شهر و میمه

با حضور امام جمعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان، از پیش‌کسوتان عوامل سینمایی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تجلیل شد. امام جمعه شاهین‌شهر در این آیین، ضمن تبریک روز سینما به فعالان این عرصه، زبان هنر را زبان رسایی دانست و گفت: زبان هنر می‌تواند معضلات اجتماعی را به نمایش بگذارد و در جهت رفع آن کمک کند.

بازنگری ارائه خدمات در گلشهر

شهردار: برنامه‌ریزی و توزیع خدمات شهری، متناسب با شهر نیست

شهردار گلشهر از بازنگری در ارائه خدمات شهری در این شهر خبر داد. مصطفی محمودی با اشاره به برنامه‌ریزی برای مرمت میراث فرهنگی شهر ، گفت: سایت گردشگری برای جذب مسافران و معرفی گلشهر ایجاد می‌شود. او همچنین بر انضباط مالی در شهرداری تأکید و خاطرنشان کرد: به‌منظور دستیابی به اهداف و وظایف خود، با مسئولان استانی، شهرستان و نـمـایـنـدگــان مـجـلـس و دستگاه‌های دولتی تعامل سازنده‌ای خواهیم داشت.

برداشت ذرت علوفه‌ای در فریدن

۸۰ درصد محصول ذرت علوفه‌ای فریدن به شهرهای هم‌جوار صادر می‌شود. مدیر جهاد کشاورزی فریدن با اعلام این خبر گفت: امسال ۹۰هزار تن ذرت علوفه‌ای از مزارع فریدن برداشت می‌شود. مظاهر امینی افزود: برداشت ذرت علوفه‌ای از سطح زیر کشت هزار و ۳۰۰ هکتار از اراضی شهرستان فریدن به‌صورت مکانیزه با ۲۰ دستگاه چاپر، آغاز شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان