شهرستان

توسعه آموزش پدافند غیرعامل در شهرستان لنجان

هشتم آبان ماه، سالروز صدور فرمان تشکیل سازمان پدافند غیرعامل از سوی مقام معظم رهبری است که در تقویم رسمی کشور به‌عنوان روز پدافند غیرعامل ثبت‌شده و فرصت مغتنمی برای تبیین اهمیت و دستاوردهای مثبت پدافند غیرعامل در عرصه‌های مختلف در بین مسئولان، مدیران، کارشناسان و آحاد جامعه است.

تجلیل صنعتگران از نیروی انتظامی نجف آباد

در آیینی به مناسبت هفته نیروی انتظامی از فرماندهی و مسئولان انتظامی شهرستان نجف‌آباد تجلیل شد. در این جلسه که از سوی میز حمایت از صنعت دفتر نماینده مجلس، فرمانداری و دفتر امام‌جمعه نجف‌آباد مشترک برگزار شد ابتدا معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه نجف‌آباد در سخنانی ضمن قدردانی از فعالیت نیروی انتظامی به حساسیت کار این عزیزان اشاره کرد و اظهار داشت: احساس امنیت در جامعه یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی است که در جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی به‌دست‌آمده است. 

امامزاده احمد (ع) نطنز، الگوی تولید و خودکفایی

ابتکارعمل برای درآمدزایی و ارتقای خدمات به زائران

آستان مقدس امامزاده احمدبن محسن (ع) در پنج کیلومتری شمال شرقی باغشهر نطنز و در روستای خفر واقع شده است. قرارگیری این امامزاده روی تپه‌ای در کنار آزادراه اصفهان- نطنز- کاشان موجب شده است این مکان مقدس پذیرای زائران و مسافران بسیاری شود که در مسیــــــر اصفهان- تهران در حال تردد هستند. توسعه امامزاده در سال‌های اخیر و ارائه خدمات رایگان به مسافران باعث شده است روزبه‌روز به تعداد زائران این امامزاده بزرگوار افزوده شود. با توسعه آستان مقدس از نظر عمرانی و فضای سبز و حضور متعدد مسافران، با وجود افزایش هزینه‌های جاری امامزاده، تعدادی کارگر برای انجام امور روزمره استخدام شدنـــــد. از اقدامـــــات صورت‌گرفته در این آستان مقدس می‌توان به احداث فضای سبز مثمر چند هکتاری، کبوترخانه، زمین بازی کودکان، آشپزخانه و رستوران حرم، فروشگاه و سکوهای استراحت زائران اشاره کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان