شهرستان

تاجمیری، فرماندار شاهین‌شهر: شاهین‌شهر و میمه باید به جایگاه واقعی خود برسند
تولیدکنندگان از گرانی و کمبود نهاده‌های طیور ناراضی هستند
واگذاری 5 بنای تاریخی در استان اصفهان

ویژه‌برنامه‌های شهرداری خمینی‌شهر برای رمضان

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری خمینی‌شهر در آستانه ماه مبارک رمضان از اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی به این مناسبت خبر داد. سیدمحمد هادی موسوی با اشاره به اینکه برنامه‌های متنوعی برای ماه رمضان پیش‌بینی شده است، گفت: در تولید این برنامه‌ها که به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد، شیوه‌نامه‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

خیز موج چهارم کرونا در نجف‌آباد

فرماندار ویژه شهرستان نجف‌آباد با اعلام اینکه این شهر در وضعیت قرمز قرار گرفته گفت: باوجود همکاری مؤثر و قابل‌تقدیر همگانی، متأسفانه هنوز هم تعداد محدودی از افراد جامعه مخاطرات این ویروس را جدی نگرفته و از شیوه‌نامه‌های ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تبعیت تام نمی‌نمایند که این موضوع موجب افزایش آمار تست‌های مثبت کرونا و افراد بستری در بخش‌های ویژه بیمارستان شهرستان را فراهم آورده است.

ادامه نهضت سراسری آسفالت معابر در گلپایگان

شهردار: بلوار آیت‌الله محمدی اجرا می‌شود

شهردار گلپایگان گفت: فاز نخست پروژه آسفالت بلوار آیت‌الله محمدی شهر گلپایگان در سطح ۹ هزار متر با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان اجرا می‌شود. پیمان شکرزاده اظهار کرد: سال‌های متوالی بود که از آسفالت بلوار آیت‌الله محمدی شهر گلپایگان می‌گذشت که چاله‌های خیابان و دست‌اندازهایی که براثر تخریب آسفالت ایجاد شده بود نمای جالبی نداشت و تردد خودروها را نیز سخت‌تر کرده بود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان