مسعود افشاری

اوج هیجان در سکوت آزادی

گام چهارم یوزها در مقدماتی جام‌جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در حالی باید برای چهارمین بازی خودش در مسیر رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز عصر از ساعت۱۷ به مصاف کره‌جنوبی برود که اگر عدالت فوتبال و کمک‌داور ویدئویی در بازی قبلی ایران مقابل امارات به داد فوتبالمان نرسیده بود،باید با  شرایط بسیار متفاوتی به دیدار کره‌جنوبی می‌رفتیم.بااین‌حال، تکنولوژی کاری کرد که دراگان اسکوچیچ و تیمش امروز با ترکیبی کامل و با روحـیـه‌ای بسیار بالا به دیدار سـرسـخـت‌تـریــن حریفشان در گروه بروند.

رونمایی از سپاهان مدعی

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل نساجی

سرانجام بعد از ۶ هفته از سپاهان مدعی که هواداران این تیم مدت‌ها بود انتظارش را می‌کشیدند رونمایی شد و شاگردان محرم نویدکیا در یک بازی خانگی توانستند با زدن ۴ گل به تیم نساجی مازندران ناکامی‌های نسبی چند هفته گذشته خود را جبران کنند. سپاهان در شرایطی ۴ گل به نساجی زد که حریف مازندرانی به عنوان یکی از بهترین تیم‌های لیگ در هفته‌های گذشته در مقابل سپاهان حرفی برای گفتن نداشت و با دریافت 4 گل اصفهان را به سمت شمال ترک کرد.

چراغ اول در نقش‌جهان روشن شد

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها مقابل آلومینیوم اراک

دیدار با همبازی سابق برای محرم نویدکیا بسیار خوش یمن بود و سرمربی جوان سپاهان توانست اولین سه امتیاز لیگ برتری خودش را در قامت سرمربی تیم سپاهان به دست بیاورد .بعد از شکست تلخ هفته اول در مقابل گل گهر سیرجان فشارها بر سپاهان و کادر فنی این تیم بسیار زیاد شده بود. تنها سه امتیاز بازی در مقابل آلومینیوم اراک می‌توانست اوضاع را برای محرم و تیمش بهتر کند که همین اتفاق هم افتاد. ایجاد پنج تغییر مهم در ترکیب اولیه سپاهان نسبت به بازی اول در مقابل گل گهر نشان می‌داد که محرم از عملکرد بازیکنانش در هفته اول راضی نبوده و به همین خاطر تیمش را به نوعی زیر و رو کرده است تا بتواند در مقابل آلومینیوم به برتری دست پیدا کند.

بررسی عملکرد نفربه‌نفر سپاهانی‌ها در مقابل مس رفسنجان
نگاهی به قرعه اصفهانی‌ها در لیگ برتر
آرامش فوتبال با بلیت، دوربین و چمن

سپاهان پرقدرت در خط شروع

بررسی عملکرد نفربه‌نفر سپاهانی‌ها در مقابل مس رفسنجان

پیروزی در بازی اول هر تورنمنتی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در شرایط روحی و روانی ورزشکاران داشته باشد و به‌اصطلاح آن‌هایی که چک اول را محکم می‌زنند می‌توانند با وضعیت روحی خوب به استقبال بقیه مسابقاتشان بروند. سپاهان در خط آغاز رقابت‌های لیگ بیست و یکم همین کار را انجام داد و با زدن دو گل زیبا به مس رفسنجان از همین حالا نام خودش را به عنوان مدعی اصلی در رقابت‌های لیگ امسال مطرح کرد. در ادامه مروری بر عملکرد بازیکنان تیم سپاهان در اولین دیدار لیگ خواهیم داشت.

خداحافظی قاسم روی پله چهارم

نگاهی به قرعه اصفهانی‌ها در لیگ برتر

پرسپولیس، تنها تیم ایرانی باقی‌مانده در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، با قبول شکست سنگین در برابر الهلال از گردونه رقابت خارج شد تا تماس حواس فوتبال باشگاهی ایران از امروز سه‌شنبه به آغاز بیست ویکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران دوخته شود. فوتبال اصفهان در فصل گذشته روزهای عجیب ‌غریبی را پشت سر گذاشت و هرچقدر که هواداران سپاهان به خاطر حضور تیمشان در کورس قهرمانی خوشحال بودند، در مقابل، ذوب‌آهنی‌ها روزهای کابوس‌واری را پشت سر گذاشتند تا در نهایت تیمشان توانست مجوز بقا در لیگ بیستم را با هزار اما و اگر به‌دست بیاورد.

سایه‌روشن‌های لیگ بیست‌ویکم

آرامش فوتبال با بلیت، دوربین و چمن

فقط دو روز تا حرکت دوباره قطار فوتبال باشگاهی ایران باقی مانده و با توجه به محدودیت‌هایی که در فصل گذشته به‌وجود آمد، انتظار می‌رود در لیگ بیست و یکم با حذف اشتباهات قبلی شاهد لیگی پویا و جذاب‌تر نسبت به ادوار قبلی باشیم. فـدراســیــون جــدیــــد و در رأس آن شهاب‌الدین عزیزی خادم برای اینکه اثبات کنند در راستای رشد و بالندگی فوتبال ما حرکت می‌کنند باید به صورتی عمل کنند که از حداقل امکانات بتوان بیشترین بهره‌برداری را انجام داد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مسعود افشاری