مسعود افشاری

رونمایی از سپاهان مدعی

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل نساجی

سرانجام بعد از ۶ هفته از سپاهان مدعی که هواداران این تیم مدت‌ها بود انتظارش را می‌کشیدند رونمایی شد و شاگردان محرم نویدکیا در یک بازی خانگی توانستند با زدن ۴ گل به تیم نساجی مازندران ناکامی‌های نسبی چند هفته گذشته خود را جبران کنند. سپاهان در شرایطی ۴ گل به نساجی زد که حریف مازندرانی به عنوان یکی از بهترین تیم‌های لیگ در هفته‌های گذشته در مقابل سپاهان حرفی برای گفتن نداشت و با دریافت 4 گل اصفهان را به سمت شمال ترک کرد.

چراغ اول در نقش‌جهان روشن شد

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها مقابل آلومینیوم اراک

دیدار با همبازی سابق برای محرم نویدکیا بسیار خوش یمن بود و سرمربی جوان سپاهان توانست اولین سه امتیاز لیگ برتری خودش را در قامت سرمربی تیم سپاهان به دست بیاورد .بعد از شکست تلخ هفته اول در مقابل گل گهر سیرجان فشارها بر سپاهان و کادر فنی این تیم بسیار زیاد شده بود. تنها سه امتیاز بازی در مقابل آلومینیوم اراک می‌توانست اوضاع را برای محرم و تیمش بهتر کند که همین اتفاق هم افتاد. ایجاد پنج تغییر مهم در ترکیب اولیه سپاهان نسبت به بازی اول در مقابل گل گهر نشان می‌داد که محرم از عملکرد بازیکنانش در هفته اول راضی نبوده و به همین خاطر تیمش را به نوعی زیر و رو کرده است تا بتواند در مقابل آلومینیوم به برتری دست پیدا کند.

جنگجوی بی حاشیه

قهرمانی با محرم زیاد هم دور نیست

صحبت‌های محرم نویدکیا در برنامه ورزشی یکشنبه‌شب شبکه اصفهان موجی از احترام و بازی جوانمردانه را به سمت فوتبال اصفهان ارسال کرد و درست در سال‌هایی که رابطه دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به‌شدت مخدوش شده، محرم نشان داد که باکمی ملاحظه و خوش‌بینی می‌توان رقابت را از روی سکوها به داخل زمین چمن کشاند. سرمربی جوان سپاهان در دوران بازیگری نماد اعتراض به فوتبال دوقطبی ایران بود و به همین خاطر بین هواداران سرخابی به‌شدت مورد اعتراض قرار می‌گرفت. 

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل استقلال
بررسی عملکرد اصفهانی‌ها در شهرآورد
بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل شهرخودرو

لبخند صدر به اصفهانی‌ها

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل استقلال

بعد از نزدیک به ۵۰ ماه بازی در استادیوم نقش‌جهان سرانجام طلسم نبردن استقلال در این استادیوم شکست و سپاهان موفق شد در آخرین بازی خودش در نیم فصل اول لیگ به ۳ امتیاز دست پیدا کند. شاگردان محرم نویدکیا باید منتظر بمانند تا بعد از انجام آخرین بازی پرسپولیس در دور رفت لیگ، تکلیف قهرمان نیم‌فصل مشخص شود.

«محرم» فاتح «دربی» نیمکت‌ها

بررسی عملکرد اصفهانی‌ها در شهرآورد

سپاهان با زدن سه گل فاتح شهرآورد فوتبال اصفهان شد تا شاگـردان محرم نویدکیا برای ساعت‌هایی صدرنشینی در لیگ برتر فوتبال ایران را هم تجربه کنند. بردن ذوب‌آهن به‌عنوان تیم همشهری کاری بسیار مهم و حساس برای سپاهانی‌ها بود که شاگردان محرم در خانه حریف به خوبی از عهده انجام این کار برآمدند و البته پی‌ریزی گل‌ها توسط بازیکنان سابق ذوب‌آهن مثل حسینی، اسماعیلی‌فر و خلعتبری انجام شد تا ضربات نهایی بر پیکر این تیم زده شود و سپاهان همچنان در کنار استقلال و پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لـیـگ امسال باشد.

سپاهان بفرمای مدعیان را پس زد

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل شهرخودرو

سپاهان در روزی که می‌توانست بدون شریک خودش را به صدر جدول لیگ برساند، با انجام یک بازی ضعیف و دور از انتظار مغلوب شهر خودرو مشهد شد تا شاگردان محرم نویدکیا متوجه شوند که برای قهرمانی در لیگ امسال کاری بسیار سخت در پیش رو دارند. خوردن سه گل از نماینده فوتبال مشهد آن هم در استادیوم نقش‌جهان اتفاقی بود که شاید بدبین ترین هوادار سپاهان هم پیش‌بینی آن را نمی‌کرد و تیمی که حتی گل اول را راهی دروازه حریف کرده بود، در نهایت سه گل خورد تا فرصت صدرنشینی در لیگ امسال از دست برود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مسعود افشاری