مهری مصور

رشته موتورسواری فرهنگ‌سازی می‌خواهد

نعمت‌الهی: خروجی موتورسواری بیشتر از ورودی شده است

ورزش را با رشته تکواندو آغاز کرده،‌ اما علاقه اصلی او به رشته موتورسواری بوده و بعد از خرید موتور، به طور جدی به این رشته پرداخته است. محمدرضا نعمت‌الهی سابقه قهرمانی در مسابقات سرعت قهرمانی کشور،  مقام اول کلاس ۲۵۰ سی‌سی و مقام سوم کلاس ۴۰۰ سی‌سی را دارد. او به واسطه علاقه‌مندی زیاد به این رشته، یک دوره موتورسواری را در خارج از کشور گذرانده است، هرچند که افزایش بی رویه هزینه‌های فعالیت در رشته موتورسواری به عنوان قهرمان، مانع از ادامه کار حرفه‌ای او در این رشته شده و ترجیح داده با سپری‌کردن د‌وره‌های مربیگری و فراگرفتن دانش رشته موتور ریس، تجربیاتش را به علاقه‌مندان منتقل کند.

وارثان سئول پس از اصفهانی‌ها

پس از سه دوره ریاست اصفهانی‌ها در ساختمان فدراسیون فوتبال رئیس جدید فدراسیون امروز انتخاب می‌شود

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تا ساعاتی دیگر با رأی 87 عضو مجمع، رئیس جدید و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معرفی می‌شوند تا فوتبال ایران از بلاتکلیفی یک ساله اخیر رها شود. پس از دو دوره ریاست علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال، این بار نوبت به نایب‌رئیس او رسید تا ریاست اصفهانی‌ها را در خبرسازترین فدراسیون ورزشی کشور تمدید کند. مهدی تاج که از مدیران صنعتی کشور به شمار می‌رفت، سال‌ها تجربه حضور در هیئت‌مدیره باشگاه‌های سپاهان و ذوب‌آهن و مدیرعاملی این باشگاه‌ها و نقش آفرینی در تصمیمات فوتبالی کشور را داشت، اما دوره مسئولیت او در فدراسیون با چالش‌های متعددی مواجه شد که ماجراهای مربوط به قطع همکاری با مارک ویلموتس و تبعات آن، استعفای او را رقم زد.پس از استعفای تاج، حیدر بهاروند، در جایگاه نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال، مسئولیت اداره فدراسیون تا زمان برگزاری مجمع را برعهده گرفت که در این زمان، تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال مهم‌ترین اقدام انجام‌شده بود.

فینال نیم‌فصل در نقش‌جهان

هماوردی امروز سپاهان و استقلال صدرنشین را معرفی می‌کند

می‌گویند به فاتح نیم‌فصل، جام نمی‌دهند، اما نتیجه نبرد امروز در مستطیل سبز برای دو تیم سپاهان و استقلال و هواداران آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا صدرنشینی تیم برنده بازی امروز قطعی است و قهرمانی نیم‌فصل هم دور از دسترس نیست. نیم‌فصل اول لیگ برتر پس از دیدارهای هفته پانزدهم به پایان نمی‌رسد و همچنان ادامه خواهد داشت؛ اما عملکرد تیم‌ها در ایستگاه پایان نیم‌فصل وابسته به نتایج به‌دست‌آمده در دیدارهای این هفته دارد که این موضوع انگیزه تیم‌ها برای نتیجه‌گرفتن را بیشتر می‌کند.

کلنگ بزرگ‌ترین سایت ورزش‌های ساحلی کشور به زمین زده شد
طرح یک سؤال به بهانه فروکش کردن تب و تاب انتخابات فدراسیون فوتبال
یک خیّر ورزشی جور بدقولی مسئولان را کشید

رونق ورزش‌های ساحلی در نصف‌جهان

کلنگ بزرگ‌ترین سایت ورزش‌های ساحلی کشور به زمین زده شد

زمانی ورزش‌های ساحلی محدود به شهرهایی بود که از لحاظ موقعیت جغرافیایی نزدیک به دریا بودند و ساحل داشتند؛ اما این روزها با گسترش ورزش‌های ساحلی و افزایش تعداد علاقه‌مندان، احداث زمین ساحلی به ضرورتی برای همه استان‌ها تبدیل شده است. وجود زمین‌های ساحلی ناژوان، امتیازی برای ورزش اصفهان محسوب می‌شد، تا جایی که هندبال ساحلی نصف‌جهان به‌واسطه این موقعیت ویژه، توانست پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و به قطب اصلی این رشته تبدیل شود. با این حال افزایش رشته‌های ساحلی باعث شد تا زمین‌های ساحلی ناژوان نتواند جواب‌گوی همه رشته‌ها باشد، ضمن اینکه الزام به برخی استانداردها نیز موجب شده بود تا تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد در اولین فصل لیگ برتری‌شدن، شانسی برای میزبانی نداشته باشد.

نبرد قعرنشین‌ها در فولادشهر

مسیر جدید ذوب‌آهن از امروز شروع می‌شود

مصاف با تیم قعرنشین ماشین‌سازی تبریز و کسب پیروزی در این دیدار می‌تواند شروع دوباره‌ای برای تیم ذوب‌آهن باشد و مسیر این تیم برای فاصله‌گرفتن از جمع تیم‌های فانوس به دست را هموار کند. شروع دور برگشت لیگ برتر فوتبال برای تیم ذوب‌آهن متفاوت‌تر از نیم‌فصل اول بود و برخلاف تردیدی که در خصوص عملکرد فنی رحمان رضایی وجود داشت، مجتبی حسینی سکان‌دار مطمئنی محسوب می‌شد؛ اما بااین‌حال این‌بار نیز یک باخت دیگر نصیب تیم اصفهانی شد و گاندوها با نتیجه یک بر صفر مغلوب فولاد خوزستان شدند.

چرا انتظار داشتیم علی کریمی، رئیس فدراسیون شود!

طرح یک سؤال به بهانه فروکش کردن تب و تاب انتخابات فدراسیون فوتبال

درست یک هفته قبل در چنین روزی، گمانه زنی‌های در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال به بالاترین حد خود رسیده بود و حضور علی کریمی در جمع کاندیداهای فدراسیون فوتبال، باعث شده بود تا طرفداران و علاقه‌مندان به فوتبال، این بار بسیار ویژه‌تر پیگیر انتخابات باشند. طرفداران سرخابی که در فوتبال ایران در دو سال اخیر پای ثابت تمام نظرسنجی‌های اینترنتی در قاره آسیا بوده‌اند و با حماسه آفرینی‌های خود اجازه نداده‌اند هیچ عنوانی از برترین‌ها از چنگ بازیکنان دو تیم خارج شود، برای انتخابات نیز با همان روحیه وارد شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مهری مصور