موفقیت شهرداری اصفهان در پنجمین دوره جایزه ملی انرژی

جایزه ملی انرژی توسط وزارتخانه‌های نفت، نیرو، همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار شد که شهرداری اصفهان در دو بخش مدیریت مصرف انرژی و ساختمان‌های سبز شرکت نمود که از بین شرکت‌کننده‌های متعدد و مختلف صنایع سنگین، صنایع فولاد، سیمان، لاستیک همچنین سازمان‌ها و نهاد دولتی به‌عنوان تنها و اولین شهرداری شرکت‌کننده در این جایزه معتبر موفق به اخذ تندیس نقره در بخش ساختمان‌های سبز و نهاد برتر در بخش مدیریت مصرف انرژی گردید.

بهزادی جای خالی گردان را پر کرد

نمره فنی بازیکنان ذوب‌آهن مقابل نفت مسجد سلیمان

ذوبی‌ها در شرایطی در مقابل نفت مسجدسلیمان به‌تساوی بدون گل دست پیدا کردند که در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند اما درنهایت به‌تساوی دست پیدا کردند. در این دیدار در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال و به روال دوران کرونا بدون تماشاگر، در ورزشگاه فولادشهر به انجام رسید و به همت باشگاه ذوب‌آهن صدای ضبط‌شده تماشاگران ذوب‌آهن در تمام جریان مسابقه پخش شد.

تشییع سیزدهمین شهید مدافع سلامت اصفهان

دکتر محمدگلشن فوق تخصص ریه و استاد پیشکسوت، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، سیزدهمین شهید مدافع سلامت این استان که بر اثر مبتلا به ویروس کرونا به شهادت رسیده بود، جمعه ۳ بهمن ماه تشییع و در قطعه نام آوران آرمستان باغ رضوان اصفهان به خاک سپرده شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اصفهان زیبا RSS