امیرعباس شریفی

مترجم پیام آسمانی برای اهالی زمین

عظمت شهیدبهشتی در قامت یک ملت بود

در نسبت امام خمینی و شهید بهشتی، امام‌خمینی دارای دو ساحت بود. 

عشق

|قاصدک| شماره ششم
سالروز شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از ياران باوفايش
بررسی 10 مربی که بیشترین تأثیرگذاری را در فوتبال داشته‌اند
بررسی شرایط و وضعیت لاجوردی پوشان پس از یورو 2020
برسی و تحلیل دیدار فینال لیگ قهرمانان و برتری شاگردان آنچلوتی

تأثیرگذاران تاریخ

بررسی 10 مربی که بیشترین تأثیرگذاری را در فوتبال داشته‌اند

یکی از جنجالی‌ترین بحث‌ها در دنیای فوتبال به‌خصوص در بین طرفداران و کارشناسان این رشته، درباره تأثیرگذارترین مربیان تاریخ فوتبال است. در طول نزدیک به دو قرن از پیدایش این پدیده اجتماعی همه‌گیر و محبوب، مربیان بسیاری در آن فعالیت کرده‌اند و نام برخی از آن‌ها برای همیشه در این ورزش جاودانه شده است.

ضربان ضعیف ایتالیا

بررسی شرایط و وضعیت لاجوردی پوشان پس از یورو 2020

یکی از تیم‌های جذاب فوتبال دنیا که بدون شک طرفداران بسیاری را در سراسر جهان دارد؛ تیم ملی ایتالیا است. این تیم که با لقب‌هایی همچون لاجوردی پوشان و یا آتزوری نیز شناخته می‌شود، به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم‌های ملی تاریخ فوتبال برگ‌های بسیاری را در تاریخ فوتبال به نام خود ثبت کرده است.

 

تاج پادشاهی بر سر رئال

برسی و تحلیل دیدار فینال لیگ قهرمانان و برتری شاگردان آنچلوتی

رئال مادرید به عنوان پرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان توانست برای 14 مرتبه فاتح این مسابقات شود و کارلوآنچلوتی نیز با چهارمین قهرمانی خود در این رقابت‌ها به عنوان مربی، به پر افتخارترین مربی این رقابت‌ها تبدیل شد.فصلی که برای هر دو تیم به شکلی رویایی در حال نزدیک شدن به پایان خودش بود؛ با تلخی برای لیورپول و شیرینی بی نظیری برای مادریدی‌ها همراه شد. لیورپول در دیداری که بسیار قدرتمند و خوب ظاهر شد و توانست در اکثر لحظات بازی تیم برتر میدان باشد؛ اما در نهایت به تجربه، وحدت تیمی ‌و خودباوری رئال مادرید نتیجه را واگذار کرد. در این گزارش، به تحلیل فنی و آماری این مسابقه می پردازیم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - امیرعباس شریفی