حمیدرضا نیکومرام

درخواست کشاورزان و مردم اصفهان برای احیای زاینده رود

تعداد بسیار زیادی از کشاورزان و مردم اصفهان، روز جمعه در جوار پل خواجو تخصیص آب برای کشت پاییزه را از مسوولان مطالبه کردند. معاون اول رئیس‌جمهور به وزرای نیرو و جهادکشاورزی دستور داد در اسرع وقت برای حل مشکل آبریز زاینده‌رود در هر سه استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد اقدام کنند. همچنین همزمان با تجمع مردمی در اصفهان برای احیا زاینده‌رود و تخصیص آب جهت کشت پاییزه، معاون اول رئیس‌جمهور به صورت زنده با مردم اصفهان سخن خواهد گفت.

ویژه برنامه "٣٧٠ رود بی‌پایان"

ویژه برنامه "۳۷۰ رود بی‌پایان" برای پاسداشت شهدای آبان سال شصت و یک، از ۲۵ آبان ماه به مدت چهار شب از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در میدان امام به مدت یک ساعت برای عموم مردم اصفهان در کنار حوض‌های میان میدان برگزار می‌شود.همچنین همزمان با روز حماسه و ایثار مردم اصفهان از تمبر یادبود ۲۵ آبان رونمایی شد.در این اجرا که نزدیک به صد بازیگر در آن ایفای نقش میکنند، نوعی بازسازی نمایشی انجام شده که چهار روایت نمایشی از به آب زدن رزمندگان اصفهانی در عملیات محرم و عبور از نیزار و... را روایت می کند .

رونمایی از نماد شهری "روز پرواز"

آئین رونمایی از نماد شهری "روز پرواز" به مناسبت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان امروز سه شنبه ۲۵ آبان با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
نماد ۲۵ آبان با استفاده از ۳۷۰ ستون و میله ساخته شده که نشان دهنده حضور مقتدرانه ۳۷۰ شهید عملیات مقدس سال ۱۳۶۱ است که به خیل شهدا پیوستند. در این نماد ستون‌ها به نحوی اجرا شده که شهروندان شاهد کبوتران سرخ رنگ خواهند بود. جانمایی این نماد در مجاورت پل ۲۵ آبان در نظر گرفته شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - حمیدرضا نیکومرام