درناز فخر

پروژه‌های محله محور منطقه ۹

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان گفت: علاوه بر اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگ در سطح منطقه، اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس بر اساس نیازها و اولویت‌ها در دستور کار قرار دارد. سید سلمان قاضی عسگر با بیان اینکه اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس در محله گامی برای باز پیرایی شهر، تغییر و تحول در محله‌ها است، اظهار کرد: درصددیم با اجرای پروژه‌های عمرانی در ابعاد کوچک در سطح محلات شامل احداث پاتوق محلی، بهسازی معابر و پیاده رو سازی، اصلاح هندسی و رفع گره‌های ترافیکی افزایش رضایت‌مندی شهروندان را فراهم کنیم.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در پایانه‌های مسافربری شهر

در دیدار امام جمعه شمال شهر اصفهان با مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری بر اجرای ویژه برنامه‌های یادوراه شهدای شمال شهر در پایانه کاوه تاکید شد.

گلایه قهرمان رشته کیک‌بوکسینگ از بی توجهی مسئولان
بوکس هنر خوب زندگی‌کردن است

رشته‌های رزمی حمایت نمی‌شوند

گلایه قهرمان رشته کیک‌بوکسینگ از بی توجهی مسئولان

علی شــــاه‌ســنـایــــی، قــهـرمان رشــتــه کیک‌بوکسینگ معتـقـد اســـت اگـــر از ورزش‌های رزمی شبیه به سایر رشته‌ها مثل والیبال، فوتبال، کشتی و بسکتبال حمایت می‌شد، در این صورت ایران در رشته‌های رزمی هم در دنیا جایگاه بهتری داشت و هم این رشته‌ها بهتر دیده می‌شدند؛ اما باید گفت اگر در مسابقات قهرمانی ورزشکاران مقامی هم کسب می‌کنند، این اتفاق به صورت شخصی رقم می‌خورد، یعنی فرد جودوکار، بوکسر یا تکواندوکار است که در این مسابقات حق خودش را می‌گیرد.

از انتخابات هیئت بوکس چه خبر؟

ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیئت بوکس استان اصفهان در حالی آغاز شده که ورود کاندیداها تا بدین‌جا مطابق پیش‌بینی‌ها بوده است.  این در شرایطی است که اکثر قریب به اتفاق جامعه بوکس بر این باور هستند که اصفهان آن جایگاهی را که باید، در بوکس ندارد و تقریبا چند دوره‌ای می‌شود که اتفاق قابل دفاعی در این ورزش در استان رخ نداده و رسما هیئت بوکس اصفهان در خاموشی و فراموشی به سر می‌برد.

رینگی برای همه

بوکس هنر خوب زندگی‌کردن است

جایی نوشته بودم که تصورم از زندگی این است که انگار سال‌ها در استخر بوده‌ام؛ در یک مسابقه شنا. قانون مهم شنا را هم که می‌دانید؟ هرچه بیشتر دست‌وپا بزنی، بیشتر فرو می‌روی، آب می‌خوری یا غرق می‌شوی یا دیرتر به خط هدف می‌رسی. قانون مهم شنا این است که آرام باشید، دست از تقلا بردارید و مسیر را بروید. بدون شالاپ‌شلوپ‌کردن درون آب! نوشتم و معتقد بودم که سال‌ها به‌اشتباه تقلا کرده‌ام و هر بار غرق‌تر شدم؛ اما فکر می‌کنم به‌تازگی در رینگ بوکس هستم و به نظرم درست‌ترین جای دنیا برای من همین‌جاست. 

اشتراک در RSS - درناز فخر