زهره قندهاری/ سید محمد مهدوی

ابرپروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع چهار سطحی شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی افتتاح شد

آنچه در این چهار سال گذشت (19)

مدیرعامل سازمان میادین میوه‌وتره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در این مجموعه را تشریح کرد

«تمرکز فعالیت‌های اقتصادی، رشد جمعیت، حجم زیاد حمل‌ونقل در داخل شهر و محورهای ورودی و خروجی، تراکم آلاینده‌های زیست‌محیطی در فضای محدود شهر و دیگر مسائل و مشکلات موجود در این زمینه موجب ناهنجاری‌های متعددی مانند آلودگی صوتی، مشکل ترافیک شهری و مسائل فرهنگی و اجتماعی ناشی از عدم سامان‌دهی مشاغل شده است.

راه سخت ایمن شد

ابرپروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع چهار سطحی شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی افتتاح شد

عصر روز گذشته و هم‌زمان با تولد بانو حضرت‌معصومه(س) باردیگر تلاش، همدلی، انسجام و حرکت مدیران شهری در راستای تحقق اصفهان، شهری زیست‌پذیر به نتیجه رسید و بزرگ‌ترین افتتاحیه شهرداری «مجموعه پل‌ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» با شعار«اصفهان در مسیر امید» با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به‌عنوان مهمان ویژه، عباس رضایی استاندار، قدرت‌اله نوروزی شهردار، مدیران ارشد شهری، امام‌جمعه منطقه 15، نیروهای خدوم شهرداری و اصحاب رسانه به ثمر نشست. برنامه روی یکی از پل‌ها آغاز شد و پس از قرائت قرآن، بیش از 50 نفر از هنرمندان روی یکی از پل‌ها ایستادند و سرود «ای ایران» را همصدا خواندند. طنین صدای آن‌ها سرتاسر پل‌ها پیچید و فضایی دلنشین ایجاد کرد.

آنچه در این چهار سال گذشت (10)

گزارش مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان و مدیر طرح ساماندهی ناژوان از اقدامات انـجام‌شده در این مجموعه‌ها

در ادامه گزارش از خدمات مناطق، سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری، در این شماره صفحه مدیریت‌شهری، سیـــدرضا جعفریان‌فر، مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان و سید رسول‌هاشمیان مدیر طرح ساماندهی ناژوان، گـــزارشی از فعالیت‌ها و اقدامــات انـجــام‌شــده در این مجموعه‌هارا ارائــه دادنــد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - زهره قندهاری/ سید محمد مهدوی