سبا راد

سپاهان که رفت آسیا، شما کجا بودید؟!

داغ سپاهانی‌ها تازه شد

در حالی تیم پرسپولیس مهیای تیم دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌شود که لغو دو دیدار لیگ برتری این تیم و حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی سرخ‌پوشان، اعتراض بسیاری را از سوی هواداران دیگر تیم‌ها به‌ویژه سپاهانی‌ها به دنبال داشت و با مقایسه شرایط آن زمان تیم اصفهانی با شرایط فعلی سرخ‌پوشان، به تبعیض صورت‌گرفته در قبال نماینده ایران اشاره می‌کنند.فصل 2007 تیم سپاهان با لوکا بوناچیچ فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و در لیگ قهرمانان نیز با غلبه بر حریفان به دیدار فینال راه یافت؛ اما اتفاقاتی که در دیدار پایانی نیم‌فصل لیگ هفتم رخ داده بود، مشکلات بسیاری را برای این تیم ایجاد کرد.

برای کاروان پاراالمپیک ایران، چه پیش‌بینی مدالی شده است؟!
شانس‌های مدال‌آوری ایران در المپیک 2021 را بشناسید

امید به تکرار لندن برای توکیو

برای کاروان پاراالمپیک ایران، چه پیش‌بینی مدالی شده است؟!

نهمین حضور کاروان ورزشی در پاراالمپیک در حالی محقق می‌شود که اعزام ورزشکاران با دیدگاه کیفی صورت گرفته و تکرار نتیجه پاراالمپیک لندن، بهترین عملکرد برای این تیم خواهد بود. از دو سال قبل ورزشکاران جانباز و معلول روند کسب سهمیه برای پاراالمپیک توکیو را آغاز کردند و ورزشکاران زیادی نیز توانستند به ورودی تعیین‌شده دست پیدا کنند، بااین‌حال بر اساس تصمیم اولیه کمیته ملی پاراالمپیک، تنها ورزشکارانی به توکیو اعزام می‌شدند که شانس کسب مدال داشتند؛ اما در ادامه چند رشته و نفرات بیشتری نیز به این جمع اضافه شدند.

در انتظار پخش سرود ملی در توکیو

شانس‌های مدال‌آوری ایران در المپیک 2021 را بشناسید

نزدیک به 11 هزار ورزشکار از 206 کشور جهان در المپیک توکیو حضور دارند که از این جمع 66 نفر ورزشکاران ایرانی هستند که در 17 رشته سهمیه حضور در بازی‌ها را به دست آورده‌اند؛ البته در رشته کشتی و در وزنه‌برداری یک سهمیه به دست آمد که به دلیل دوپینگ و مصدومیت دو ورزشکار از دست رفت تا کاروان کوچک‌تری عازم توکیو شود. ورزش کشورمان برای المپیک ۲۰۱۶ ریو صاحب ۶۴ سهمیه در ۱۵ رشته شد و در نهایت هم با ۶۳ ورزشکار عازم ریودوژانیرو شد که آمار توکیو بیشتر از ریو است.

کفش طلا را برای شهباززاده قالب بگیرید

سجاد شهباززاده با دو گلی که در دیدار برابر صنعت نفت آبادان به ثمر رساند، با آمار گل‌زنی عماد رضا برای تیم سپاهان در لیگ نهم مساوی شد و در سه هفته پایانی این فرصت را دارد که به تنهایی در سپاهان تاریخ‌ساز شود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سبا راد