سیدمحمدمهدی هادیان

سهم اصفهان در قونیه

پرونده ویژه ورزشکاران اعزامی نصف جهان به بازی های کشورهای اسلامی

هورا لیگ!

پرونده ویژه اصفهان‌زیبا برای لیگ بیست‌ودوم

هورا لیگ!

پرونده ویژه اصفهان‌زیبا برای لیگ بیست‌ودوم

پس از چندماهی که کرکره لیگ برتر پایین بود و هیجان رقابت‌های فوتبال باشگاهی فروکش کرده بود، از فردا ماراتن لیگ دوباره از سر گرفته خواهد شد و 16 تیم لیگ برتری در بیست‌ودومین فصل فوتبال باشگاهی ایران موسوم به حرفه‌ای، به مصاف هم خواهند رفت که همانند ادوار گذشته لیگ، دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن نمایندگان فوتبال نصف جهان هستند. به این بهانه، مروری بر شروع لیگ و شرایط تیم‌ها خواهیم کرد.

مدیر منطقه: ایجاد توسعه پایدار در محله‌های کمتربرخوردار یکی از اولویت‌های این منطقه است
شهردار اصفهان و مدیران ارشد شهری از منطقه5 بازدید کردند

نصب دو هزار پرچم شهری به مناسبت دهه فجر

حمید  قنادنیا، سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان: فضاسازی شهری با ۱۰۰المان موقت در میادین و چهارراه‌های اصلی شهر، آذین‌بندی ویژه ۱۵ میدان اصلی شهر و نورپردازی ساختمان شهرداری مرکزی به رنگ پرچم در ایام دهه فجر ، نورپردازی کوه صفه به رنگ پرچم در ایام دهه فجر، نصب دو هزار عدد پرچم شهری و طراحی و اجرای دیوارنگاره میدان امام حسین (ع) از اقدامات این مجموعه برای این دهه است.

 

مدیریت مخاطرات شهری ازجمله اهداف سند پدافند شهری است

برگزاری جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان با حضور رئیس و معاونان سازمان پدافند غیرعامل کشور

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان با حضور رئیس و معاونان سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان، شهردار و معاونان شهردار اصفهان، مدیرکل حراست و بازرسی شهرداری و مدیر بحران  و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان برگزار شد. در این جلسه طرح جامع مطالعات غیرعامل شهر اصفهان که توسط مشاور در حال انجام است، بررسی و توضیح داده شد. همچنین در خصوص ضرورت رعایت الزامات پدافند غیرعامل در طرح‌های عمرانی و توسعه شهــری به‌مـنـظـور مـصــون‌سـازی و کـاهــش خسارت‌های محتمل صحبت شد.

زیست‌پذیری و توسعه پایدار محلی در منطقه13

مدیر منطقه: ایجاد توسعه پایدار در محله‌های کمتربرخوردار یکی از اولویت‌های این منطقه است

شهرداری منطقه13، فروردین 1386 کار خود را به طور رسمی آغاز کرد و تا قبل از آن این منطقه جزئی از منطقه5 شهرداری اصفهان محسوب می‌شد. محدوده شهرداری منطقه13 از شمال به امتداد حاشیه زاینده‌رود از تقاطع خیابان نیروگاه تا میدان سهروردی، سمت جنوب از میدان تیر تا کارخانه سیمان اصفهان و دیوار غربی زندان مرکزی در مسیر ریل راه‌آهن تا پل یزدآباد، سمت شرق محور خیابان سیمین از پارک میرزا کوچک‌خان تا سه‌راه سیمین و خیابان جانبازان تا تقاطع بزرگراه شهید اقارب‌پرست تا قبل از میدان تیر در مسیر ریل راه‌آهن تا حاشیه جنوب‌غربی دیوار زندان مرکزی و از غرب از پل یزدآباد درامتداد شهرک قدس تا جاده نیروگاه در حاشیه زاینده‌رود محدود می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیدمحمدمهدی هادیان