سیدمحمد منتظر القائم

مروری بر برخی از اقدامات انجام‌شده در اداره‌کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری

اداره‌کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان برای آماده‌سازی محیط و فضای شهری در قالب چهار طرح پیشگیری و رفع تخلفات شهری وارد عمل شده است. به گزارش اصفهان‌زیبا، برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی ویژه مسئولان پیشگیری و رفع تخلفات شهری و پرسنل مناطق، آمادگی فنی و ظاهری ناوگان خودرویی و موتورسیکلت‌ها برای عملیات اجرایی، تجهیز و تکمیل لباس فرم پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری، تجهیز و تعمیر دستگاه‌های بی‌سیم انفرادی و خودرویی، پیگیری تجهیز و آماده‌سازی مرکز نگهداری و سامان‌دهی متکدیان جهت فعالیت مستمر در ایام نوروز و جلسه آموزشی ویژه رابطان آماری مناطق و تحویل فرم‌های مربوط و دریافت روزانه دیتا به‌صورت پیامک، اقداماتی است که در این مجموعه انجام ‌شده است.

افتتاح گذر نوآوری و فناوری

گذر نوآوری و فناوری شهرداری اصفهان با حضور رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان افتتاح شد و اقدامات ایجاد‌شده با هدف تسریع ارائه خدمات به شهروندان به بهره‌برداری رسید. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در این آیین گفت: خرسندیم که در روزهای پایانی این دوره، شاهد اقدامات، تلاش و تکاپوی شهرداری اصفهان هستیم. این دوره مدیریت شهری هرچه به پایان نزدیک‌تر می‌شود، طلوع بیشتر پروژه‌ها را شاهد هستیم و هیچ‌گاه عقب‌نشینی نکردیم. علیرضا نصر اصفهانی تصریح کرد: فناوری، نوآوری، خلاقیت و جشنواره ایده‌کاپ اتفاقاتی بود که در دوره پنجم مدیریت شهری به وقوع پیوست و با استقبال شهروندان و جوانان روبه‌رو شد.

بازار بین‌المللی گل و گیاه ارغوان افتتاح شد

چهارشنبه ششم مرداد ۱۴۰۰ در ادامه برنامه‌های «عید تا عید» سالن سرشاخه و کود و سم بازار بین‌المللی گل و گیاه ارغوان با حضور شهردار، معاونانش و مدیر عامل سازمان میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری افتتاح و عملیات اجرایی سالن باغ و باغچه و ماهیان زینتی و محوطه‌سازی آن با هزینه‌ای بالغ بر ۱۸۱۰ میلیارد ریال آغاز شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سیدمحمد منتظر القائم