سید محمدمهدی هادیان

استمداد از شهیدان، پای سخن محرومان

شهردار اصفهان در نخستین روز کاری، پس از تجدید میثاق با شهدا به‌همراه اعضای شورای اسلامی شهر از زینبیه و حصه بازدید کرد

شهردار اصفهان صبح روز گذشته به همراه اعضای شورای اسلامی شهر پس از حضور در گلستان شهدای اصفهان و تجدید میثاق با شهدا،  از ز‌ینبیه و حصه بازدید کرد و با برخی مردم این منطقه به گفت‌و‌گو نشست. دکتر قاسم‌زاده سپس راهی شهرداری اصفهان شد و ضمن سخنان کوتاهی در جمع کارکنان، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

«تی‌بی‌ام» خط دوم‌ مترو به ایستگاه لاله رسید

برگزاری آیین تکمیل ۷۰درصدی حفاری تونل فاز یک خط دوم مترو

آیین تکمیل ۷۰درصدی حفاری تونل فاز یک خط دوم مترو در ایستگاه لاله با حضور شهردار، مدیران ارشد شهری و اصحاب رسانه برگزار شد. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در این آیین با بیان اینکه حمل‌ونقل عمومی یکی از نمادها و شاخص‌های توسعه‌یافتگی در کل جهان شناخته می‌شود، گفت: در همین راستا اصفهان نیز به بهترین شکل اقدامات خود را در رابطه با توسعه شهر انجام داده است؛ پس حمل‌ونقل عمومی اصفهان باید هم‌تراز کشورهای توسعه یافته در ورطه قضاوت قرار گیرد. علیرضا نصر اصفهانی تصریح کرد: خوشحالم که در این دوره مدیریت شهری با توجه به تضاد اندیشه‌ها در خصوص اجرای پروژه قطار شهری و دیگر مسائل موجود، توانستیم کار را پیش ببریم و اکنون شاهد پیشرفت چشمگیر در این زمینه باشیم.

جلسه هم‌اندیشی مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با مسئولان ارتباطات برگزار شد
مجموعه صفه ظرفیت های بسیاری برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری اصفهان دارد

تقویت تعامل مدیران ارتباطات شهرداری با مردم

جلسه هم‌اندیشی مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با مسئولان ارتباطات برگزار شد

روز گذشته جلسه هم‌اندیشی مسئولان ارتباطات با مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان برگزار شد. در این جلسه، مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری اصفهان نیازهای خود را مطرح کردند. مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان در این جلسه، هم‌اندیشی با مدیران ارتباطات مناطق، سازمان‌ها و معاونت‌های وابسته به شهرداری اصفهان را هدف اصلی از برگزاری این جلسه دانست و گفت: باید بتوانیم هم‌سو با تفکرات شهردار و برنامه‌ای که تدوین شده است، حرکت کنیم.

افتتاح پروژه‌های مجموعه باغ بازی صفه

مجموعه صفه ظرفیت های بسیاری برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری اصفهان دارد

آیین افتتاح پروژه‌های شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (شهرداری اصفهان) با عنوان «مجموعه باغ بازی صفه» با حضور مدیران شهری برگزار شد. این آیین با افتتاح زمین دارت آغاز و اپلیکیشن گبه معرفی شد؛ پس‌ازآن مدیرعامل این شرکت به همراه برخی از کارکنان به‌سمت بولینگ صفه رفتند و از امکانات جدید نصب‌شده در این مجموعه بازدید کردند. مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فــرهنــگــی و ورزشی ســپــــاهــان در ادامــه از قــطــعــات بــهـســازی‌شــده قفل تله‌کابین بازدید و اتاق فرمان بهسازی‌شده را افتتاح کرد.

برای تقویت نشاط و همدلی نیروهای انسانی نیازمند ورزش همگانی هستیم

روز گذشته اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری اصفهان به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در چهارباغ، ورزش صبگاهی و پیاده‌روی کردند. در این برنامه، سخن‌گوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در راستای تقویت روحیه نشاط و همدلی نیروهای انسانی،  نیازمند فعالیت‌های جانبی هستیم که این فعالیت‌ها به خود فرد، شادابی و هماهنگی سازمانی کمک خواهد کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سید محمدمهدی هادیان