شهرستان

تاجمیری، فرماندار شاهین‌شهر: شاهین‌شهر و میمه باید به جایگاه واقعی خود برسند
تولیدکنندگان از گرانی و کمبود نهاده‌های طیور ناراضی هستند

اجرای 9 پروژه ورزشی در نجف آباد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد گفت: 9 پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 4/6 میلیارد تومان در این شهرستان در حال اجراست. محمد امین موحد افزود: سالن ورزشی شهید یزدانی، خانه جوان، سالن ورزشی باستانی در نجف آباد، زیباسازی و بازسازی فضای زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی و ساختمان هیئت فوتبال، چمن مصنوعی و خانه کشتی شهر دهق در بخش مهر دشت نجف‌آباد و... از جمله  پروژه‌های ورزشی در حال اجرای تیران و کرون است.

افتتاح 50 پروژه اشتغال‌زایی توسط بهزیستی در شاهین‌شهر

به مناسبت فرارسیدن چهل‌ویکمین سالروز تأسیس سازمان بهزیستی50 پروژه اشتغال‌زایی، دو مرکز مشاوره، یک دستگاه اتوبوس مناسب‌سازی شده شرکت واحد شاهین‌شهر و آموزشگاه رانندگی ویژه معلولان به بهره‌برداری می‌رسد. سرپرست اداره بهزیستی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این خصوص گفت: برای ایجاد اشتغال 50 نفر از مددجویان تحت پوشش تسهیلات اشتغال در مجموع به ارزش 25میلیارد ریال پرداخت شده و زمینه اشتغال برای بیش از 50 نفر از مددجویان به‌صورت مستقیم و 150 نفر به‌صورت غیرمستقیم فراهم شده است.

رونق ساخت‌وساز در مبارکه

شهردار: بسته‌های تشویقی باعث افزایش صدور پروانه‌های ساختمانی شده است

شهردار مبارکه گفت: با وجود افزایش هزینه‌ها و شرایط اقتصادی، با بسته‌های تـــشــویـــقـــی شــهـــرداری شــاهــد رشـــد ساخت‌وساز در سطح شهر و محلات و افزایش صدور پروانه‌های ساختمانی بوده‌ایم. به گفته سید محسن هاشمی از سال ۹۴ تا ۹۶ تعداد ۶۸۴ پروانه ساختمانی صادر شده که این میزان از سال ۹۷ تا ۹۹ در مبارکه به ۸۱۰ مورد رسیده است که افزایش خوبی را نشان می‌دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان