غلامحسین کریمی

معارفه دادستان جدید نجف‌آباد

با حضور مقام‌های استانی و شهرستان، حسین گرامی به‌عنوان دادستان جدید شهرستان نجف‌آباد معرفی و از تلاش‌های علی زارع نوری، دادستان پیشین نجف‌آباد، تقدیر شد.دادستان استان اصفهان در این برنامه گفت: آقای زارع در دوران مسئولیت خود در دادستانی نجف‌آباد اقدامات بسیار خوبی در جهت حقوق عامه مردم به‌خصوص در مقابله با کرونا انجام داد و در آینده نیز از تجربیات و توانمندی‌های او در دادگاه کیفری استان که یکی از مهم‌ترین دادگاه‌های استان و مرجع رسیدگی به بسیاری از جرائم سنگین و مهم محسوب می‌شود، استفاده خواهیم کرد.

بازتعریف پروژه‌های شهری نجف‌آباد

شهردار: اولویت ما تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است

شهردار نجف‌آباد تأکید کرد برای جلوگیری از افزایش هزینه‌ها و بهره‌برداری به‌موقع از پروژه‌های عمرانی، اولویت اول شهرداری تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در مناطق پنج‌گانه شـهـرداری نجف‌آباد است. به گفته عبدالرسول امامی، بـا تـوجــه به شــرایــط اقتصادی، برخی از پروژه‌های در حال احداث جهت انطباق با شرایط جدید به اصلاحات نیاز دارند که این موضوع در دستور کار شهرداری نجف‌آباد قرار گرفته است.

امنیت جامعه را مدیون نیروی انتظامی هستیم

معاون سیاسی‌امنیتی فرمانداری شهرستان نجف‌آباد گفت: نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها حضور جدی و فعال و ارزشمند داشته و امنیتی را که جامعه در حال حاضر از آن برخوردار است، حاصل تلاش و کوشش سبز پوشان نیروی انتظامی است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - غلامحسین کریمی