فرخ‌رو جهانبازی

نشست خبری اولین همایش مکتب اخلاقی اصفهان برگزار شد
برگزیدگان سومین دوره جایزه ادبی جمال‌زاده معرفی شدند
شرح تولیدات اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از زبان مدیران هفت مرکز

برای اخلاق‌مداری

نشست خبری اولین همایش مکتب اخلاقی اصفهان برگزار شد

نشست خبری و رونمایی از پوستر اولین همایش «مکتب اخلاقی اصفهان» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سالن همایش مجموعه فرشچیان برگزار شد.

جهانی ایرانی در اصفهانی جهانی

برگزیدگان سومین دوره جایزه ادبی جمال‌زاده معرفی شدند

آیین اختتامیه سومین دوره جایزه ادبی جمال‌زاده که به‌صورت مجازی از شبکه‌های اجتماعی مرتبط برای علاقه‌مندان پخش شد،  هم‌زمان با روز قلم در محل کافه کتاب ژوپیتر برگزار شد که به مدت چهل سال به مکانی برای انتشارات استاد فقید منوچهر قدسی تعلق داشت. در این مراسم برگزیدگان سومین دوره معرفی شدند و همچنین محمد عیدی معاون فرهنگی شهردار اصفهان و مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، سعید محسنی دبیر ادبی سومین دوره جایزه جمالزاده، بهزاد دانشگر عضو شورای سیاست‌گذاری جایزه و پژمان نظرزاده آبکنار مسئول گروه تولید محتوای سومین دوره جایزه ادبی جمال‌زاده،  به تشریح جزئیاتی از فعالیت این جایزه در این دوره پرداختند.

رونمایی از تولیدات مراکز فرهنگی اصفهان

شرح تولیدات اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از زبان مدیران هفت مرکز

آیین رونمایی از تولیدات مراکز اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان شامل مرکز تخصصی خانه کودک، خانه نوجوان، خانه جوان، مرکز بانوان آفتاب، فرهنگ‌سرای پرسش، مرکز تخصصی رسانه و مرکز آموزش نجوم ادیب به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان چهارشنبه، هشتم‌ اردیبهشت‌ماه، در خانه جوان اصفهان برگزار شد. رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان می‌گوید: «اداره فرهنگی شاید اولین مرکزی بود که پنجم‌فروردین‌ماه1399 اولین جلسه مجازی از طریق اسکای‌روم را در مرکز نجوم ادیب برگزار کرد و سایر مراکز این اداره نیز کم‌کم به همین صورت پیش رفتند و دوره‌های مختلف آن‌ها در فضای مجازی برگزار شد. هر مرکز به تولید محتوا در حوزه خود پرداخت و همگی این تولیدات که در سال گذشته انجام شد به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان رونمایی شدند.»

اشتراک در RSS - فرخ‌رو جهانبازی