فرشته قدیری

احداث 1140 واحد مسکونی در خمینی‌شهر

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن کشور از پروژه ۱۴۰واحدی پردیسان بازدید کرد

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور تأکید کرد: خیران کمک کنند تا واحدهای مسکــونــی هــرچــه زودتــر به نیازمندان واگذار شود. حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی‌نژاد در بازدید از پروژه  مسکن شهری ۱۴۰ واحدی پردیسان خمینی‌شهر که با همکاری مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن در دست ساخت است، گفت: خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در طرح ساخت مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر فعالیت‌های خوبی را به ثمر رسانده است.

اصغرآباد؛ برند اسب و صنعت چوب

شهردار: این شهر می‌تواند به برند کشوری تبدیل شود

شهردار شهر اصغر‌آباد با اشاره به اینکه این شهر ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف علمی، ورزشی و ...  دارد، گفت: اصغر‌آباد با داشتن صنعت چوب و پرورش اسب می‌تواند به برند کشوری تبدیل شود. رضا غلامرضایی تصریح کرد: به منظور معرفی ظرفیت‌های توسعه‌ای اصغرآباد، همایشی با محوریت اسب سواری و صنعت چوب برگزار خواهد شد. به گفته او تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهر به صورت جدید در دستور کار شهرداری قرار دارد.

دولت‌ها در اجرای امربه‌معروف و نهی‌از منکر سلیقه‌ای عمل کرده‌اند

امام‌جمعه خمینی‌شهر با تأکید بر اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر از واجباتی است که در شرع مطرح‌شده و جزو قوانین مجلس شورای اسلامی محسوب می‌شود، گفت: در اجرای این مهم هر دولتی که روی کار آمده سلیقه‌ای عمل کرده است. حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد موسوی در جمع مسئولان و فعالان ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان اظهار داشت: ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر باید در تمام ارگان‌ها کارگروهی توسط خود آن نهاد تشکیل دهد تا بر امور فرهنگی نهاد مربوط نظارت کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فرشته قدیری