مسعود افشاری

رونمایی از سپاهان مدعی

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها در مقابل نساجی

سرانجام بعد از ۶ هفته از سپاهان مدعی که هواداران این تیم مدت‌ها بود انتظارش را می‌کشیدند رونمایی شد و شاگردان محرم نویدکیا در یک بازی خانگی توانستند با زدن ۴ گل به تیم نساجی مازندران ناکامی‌های نسبی چند هفته گذشته خود را جبران کنند. سپاهان در شرایطی ۴ گل به نساجی زد که حریف مازندرانی به عنوان یکی از بهترین تیم‌های لیگ در هفته‌های گذشته در مقابل سپاهان حرفی برای گفتن نداشت و با دریافت 4 گل اصفهان را به سمت شمال ترک کرد.

چراغ اول در نقش‌جهان روشن شد

بررسی عملکرد نفر به نفر سپاهانی‌ها مقابل آلومینیوم اراک

دیدار با همبازی سابق برای محرم نویدکیا بسیار خوش یمن بود و سرمربی جوان سپاهان توانست اولین سه امتیاز لیگ برتری خودش را در قامت سرمربی تیم سپاهان به دست بیاورد .بعد از شکست تلخ هفته اول در مقابل گل گهر سیرجان فشارها بر سپاهان و کادر فنی این تیم بسیار زیاد شده بود. تنها سه امتیاز بازی در مقابل آلومینیوم اراک می‌توانست اوضاع را برای محرم و تیمش بهتر کند که همین اتفاق هم افتاد. ایجاد پنج تغییر مهم در ترکیب اولیه سپاهان نسبت به بازی اول در مقابل گل گهر نشان می‌داد که محرم از عملکرد بازیکنانش در هفته اول راضی نبوده و به همین خاطر تیمش را به نوعی زیر و رو کرده است تا بتواند در مقابل آلومینیوم به برتری دست پیدا کند.

جنگجوی بی حاشیه

قهرمانی با محرم زیاد هم دور نیست

صحبت‌های محرم نویدکیا در برنامه ورزشی یکشنبه‌شب شبکه اصفهان موجی از احترام و بازی جوانمردانه را به سمت فوتبال اصفهان ارسال کرد و درست در سال‌هایی که رابطه دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به‌شدت مخدوش شده، محرم نشان داد که باکمی ملاحظه و خوش‌بینی می‌توان رقابت را از روی سکوها به داخل زمین چمن کشاند. سرمربی جوان سپاهان در دوران بازیگری نماد اعتراض به فوتبال دوقطبی ایران بود و به همین خاطر بین هواداران سرخابی به‌شدت مورد اعتراض قرار می‌گرفت. 

ذوب آهن مارگزیده، از فصل نقل و انتقال‌ها می‌ترسد؟
ترکیب منتخب فوتبال اصفهان در لیگ بیستم
بررسی عملکرد بازیکنان ذوب‌آهن در مقابل مس رفسنجان

کیفیتی که فدای کمیت می‌شود

ذوب آهن مارگزیده، از فصل نقل و انتقال‌ها می‌ترسد؟

چند روزی است که فصل رسمی نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران برای فصل بیست و یکم به صورت رسمی آغاز شده و تیم‌های لیگ برتری بر اساس نیازهایی که داشته‌اند نسبت به مذاکره و خرید بازیکنان جدید اقدام می‌کنند. البته انتشار شایعات و اخبار ضد و نقیض در مورد جابه‌جایی بازیکنان در بین تیم‌های لیگ برتری یکی از اتفاقات رایج و همیشگی در فصل نقل و انتقالات فوتبال است و این موضوع باعث می‌شود تا هواداران این رشته در این چند ماه سرگرم به خواندن اخباری باشند که گاهی توسط دلالان منتشر می‌شود تا قیمت بازیکنان را بالاتر ببرد.

یک تیم سپاهانی با دو ذوب‌آهنی

ترکیب منتخب فوتبال اصفهان در لیگ بیستم

بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با قهرمانی پرسپولیس و سقوط دو تیم ماشین‌سازی و سایپا به پایان رسید که نمایندگان فوتبال اصفهان تا دقایق پایانی هفته سی‌ام در بیم‌وامید قهرمانی و بقا در لیگ قرار داشتند و همین موضوع باعث شد تا هواداران دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن لیگی بسیار پرهیجان و حساس را تجربه کنند. ازیک‌طرف سپاهان بعد از هفته‌ها تعقیب پرسپولیس در نهایت به خاطر دو امتیاز کمتر به‌عنوان نایب‌قهرمانی رضایت داد و این یعنی سپاهانی‌ها بیش از هر زمان دیگری باید حسرت امتیازهای مفت و مجانی را بخورند که در برابر تیم‌هایی مثل ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان از دست دادند.

سقوط در اصفهان، بقا در تبریز

بررسی عملکرد بازیکنان ذوب‌آهن در مقابل مس رفسنجان

حتی تصور اینکه ذوب‌آهن بی‌روح و بی‌حال لیگ بیستم بتواند در هفته پایانی لیگ مس رفسنجان را شکست دهد و مجوز بقا را به دست بیاورد، یک خیال خام بیشتر نبود و در نهایت شاگردان مجتبی حسینی بدون آنکه خودشان نقشی برای ماندن در لیگ ایفا کنند، مدیون تراکتور و فیروزکریمی شدند تا فصل کابوس‌وار ذوب‌آهن با این خبر خوش به پایان برسد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مسعود افشاری