مسعود افشاری

سهم اصفهان در قونیه

پرونده ویژه ورزشکاران اعزامی نصف جهان به بازی های کشورهای اسلامی

هورا لیگ!

پرونده ویژه اصفهان‌زیبا برای لیگ بیست‌ودوم

هورا لیگ!

پرونده ویژه اصفهان‌زیبا برای لیگ بیست‌ودوم

پس از چندماهی که کرکره لیگ برتر پایین بود و هیجان رقابت‌های فوتبال باشگاهی فروکش کرده بود، از فردا ماراتن لیگ دوباره از سر گرفته خواهد شد و 16 تیم لیگ برتری در بیست‌ودومین فصل فوتبال باشگاهی ایران موسوم به حرفه‌ای، به مصاف هم خواهند رفت که همانند ادوار گذشته لیگ، دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن نمایندگان فوتبال نصف جهان هستند. به این بهانه، مروری بر شروع لیگ و شرایط تیم‌ها خواهیم کرد.

ذوب‌آهن میزبان مدعیان است
در فینال زودرس شاهد نبرد تمام‌پرتغالی هستیم
حدادی فر راه محرم را نرفت

نگاه تارتار به هفته اول لیگ

ذوب‌آهن میزبان مدعیان است

ذوب‌آهنی‌ها در اواخر هفته گذشته روزهای پرسروصدایی را پشت سر گذاشتند و داستان پیوستن سینا اسدبیگی هافبک اصفهانی‌ها به پرسپولیس باعث شد تا نام ذوب‌آهن در سرتیتر اخبار ورزشی فضای مجازی و رسانه‌های ورزشی قرار بگیرد.

نگاه سپاهان به اول و آخر لیگ

در فینال زودرس شاهد نبرد تمام‌پرتغالی هستیم
قرعه‌کشی رقابت‌های بیست‌و‌دومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که نظر می‌رسد در این فصل از رقابت‌های لیگ به‌خاطر شرایطی که تیم‌های مدعی در فصل نقل و انتقالات پشت سر گذاشته‌اند، شاهد رقابت‌هایی غیرقابل پیش‌بینی و بسیار جذاب در طول این فصل فوتبال ایران باشیم.
 

تراش الماس ذوب آهن روی نیمکت

حدادی فر راه محرم را نرفت

در روزهایی که داستان انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تبدیل به سوژه اصلی رسانه‌های ورزشی شده است، تمرین‌های ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر دوره بیست‌ودوم چند روزی است آغاز شده و کمتر از یک ماه دیگر این تیم‌ها وارد کوران رقابت‌های لیگ برتر خواهند شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مسعود افشاری