مهری مصور

کاخ سفید: اوکراین دیگر نمی‌تواند اراضی خود را از روسیه پس‌بگیرد

به نقل از تارنمای شبکه خبری "سی‌ان‌ان"، ارزیابی دولت «جو بایدن» نشان می‌دهد که اوکراین نمی‌تواند اراضی خود را از روسیه بازپس گیرد.مقام های آمریکایی اعلام کرده‌اند که کاخ سفید دیگر مطمئن نیست اوکراین بتواند مناطقی را که اکنون در کنترل نیروهای روسیه است، بازپس گیرد.  گزارش‌ها نشان می‌دهد مشاوران «جو بایدن» بحث بر سر

صدور پروانه ساختمانی برای اراضی علی‌آباد کلنگان

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: با ابلاغ طرح علی‌آباد کلنگان از سوی استاندار به معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، عملیات صدور پروانه ساختمانی در این محدوده توسط این معاونت کلید می‌خورد.
وحید مهدویان افزود: حدود ۷۰ هکتار از اراضی علی‌آباد کلنگان واقع در شمال ملک‌شهر در سال ۱۳۴۹ واگذار شده و از سال ۱۳۵۱ که اسناد آن صادر شده، تاکنون، به‌دلیل مشکلاتی همچون خارج از محدوده بودن و کاربری کشاورزی، صدور پروانه ساختمانی برای آن مقدور نبوده است.

«مظلوم لاله‌ها»؛ ادای دینی به شهدای هفت تیر

سیاست‌مدار، فقیه، نظریه‌پرداز، از نزدیکان امام(ره) و مدافع اندیشه‌های ایشان، دومین رئیس دیوان عالی کشور پس از انقلاب، نخستین دبیرکل حزب جمهوری اسلامی و نایب‌رئیس مجلس خبرگان؛ شخصی که نقش بسیار مهمی در استقرار جمهوری اسلامی ایران داشت، سرانجام جان خود را در همین مسیر داد. 

از دروازه‌بانی در لیگ تخت‌جمشید تا تدارکات ذوب‌آهن به روایت علی محوریان
به بهانه قراردادهای نجومی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر
مطرح‌ترین تیم‌هایی که به بایگانی ورزش استان پیوستند

آمدند و رفتند؛ اما من هستم

از دروازه‌بانی در لیگ تخت‌جمشید تا تدارکات ذوب‌آهن به روایت علی محوریان
مدیر و مربی‌های زیادی آمدند و رفتند؛ اما علی محوریان عضو ثابت کادر تیم فوتبال ذوب آهن در سه دهه اخیر بوده است. دروازه‌بان‌های سال‌های دور ذوب آهن که با این تیم در لیگ تخت جمشید حضور داشت و پس از یک دوره دوری از فوتبال ذوب آهن، حدود سه دهه است به عنوان مدیرتدارکات این تیم به قول خودش با 18 مدیر و 15 سرمربی کار کرده و اعتقاد دارد چون کارش را بلد است، همه به او احترام می‌گذارند. در روزهایی که کرکره لیگ پایین آمده، به سراغ او رفتیم که برای خودش یک پا دفترتلفن ورزشی‌هاست و نیم‌قرن حضور در جمع سبزپوشان اصفهانی را مرور کردیم.
 

این صفرهای عجیب

به بهانه قراردادهای نجومی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر

گفتند و گلایه کردند این رقم برای دو فصل نبوده؛ بلکه یحیی گل محمدی بابت سه فصلی که روی نیمکت تیم پرسپولیس می‌نشیند، سی‌میلیارد دریافت خواهد کرد. حساب کرده‌اند، می‌شود روزی 52 میلیون تومان. یعنی ساعتی یک کیسه برنج 20 کیلویی، روزی یک آیفون پرومکس 113، یعنی هرماه، هرماه یک گرند ویتارا و هر دو ماه یک آپارتمان 70 متری.

قهرمانان منحل‌شده!

مطرح‌ترین تیم‌هایی که به بایگانی ورزش استان پیوستند

با اعلام رسانه‌ها، تیم والیبال بانوان باریج‌اسانس که فصل گذشته به‌عنوان قهرمانی لیگ باشگاهی کشور دست ‌یافت و به نمایندگی از کشورمان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا نیز شرکت کرد، قصد ادامه فعالیت ندارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مهری مصور