ورزش

اوج هیجان در سکوت آزادی

گام چهارم یوزها در مقدماتی جام‌جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در حالی باید برای چهارمین بازی خودش در مسیر رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز عصر از ساعت۱۷ به مصاف کره‌جنوبی برود که اگر عدالت فوتبال و کمک‌داور ویدئویی در بازی قبلی ایران مقابل امارات به داد فوتبالمان نرسیده بود،باید با  شرایط بسیار متفاوتی به دیدار کره‌جنوبی می‌رفتیم.بااین‌حال، تکنولوژی کاری کرد که دراگان اسکوچیچ و تیمش امروز با ترکیبی کامل و با روحـیـه‌ای بسیار بالا به دیدار سـرسـخـت‌تـریــن حریفشان در گروه بروند.

جدی گرفته شدیم!

کار بزرگ فوتبال بانوان به روایت گلنوش خسروی، ملی‌پوش اصفهانی

تیم ملی فوتبال بانوان ایران دست به کار بزرگی زد و با برتری در مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا، برای نخستین بار در این رویداد به میدان خواهد رفت. جام ملت‌های آسیا در بخش بانوان با حضور تیم‌های برتر قاره کهن چند ماه دیگر برپا می‌شود و تیم کشورمان در نخستین تجربه خود باید آماده مصاف با حریفانی شود که برخی تجربه جام جهانی و برخی دیگر تجربه المپیک را دارند. بازیکنان اصفهانی در ترکیب تیم ملی در مسابقات انتخابی که در تاشکند برگزار شد، حضور پررنگی داشتند که گلنوش خسروی نیز یکی از آن‌ها بود. خسروی که زمانی به عنوان پدیده فوتبال بانوان ایران مطرح شده بود، حالا یکی از باتجربه‌های تیم ملی محسوب می‌شود و برای همراهی تیم ملی و نتیجه‌گرفتن با این تیم برنامه‌های زیادی دارد.

تحولی در راه است

به بهانه موفقیت تیم‌های ملی هندبال و فوتبال بانوان

ســال‌هــا اعزام بــیــن‌الــمــللــی و نتیجه‌گیری در ورزش بانوان محدود به رشته شطرنج بود و بانوان ایرانی به درجه استاد فیده و استاد بزرگی نائل شدند که در این رشته موفقیت محسوب می‌شود. حضور اولین بانوی ایرانی در رشته تیراندازی روزنه تازه‌ای برای ورزش بانوان باز کرد و در ادامه نیز رشته تکواندو در بخش بانوان در بازی‌های آسیایی به مدال رسید تا راه برای نتیجه‌گیری در دیگر رشته‌های انفرادی ازجمله ووشو، کاراته، تیراندازی، تیراندازی با کمان و دوومیدانی باز شود؛ با این حال در رشته‌های تیمی توفیقی حاصل نمی‌شد.

انتقاد ساکت از آپارتاید رسانه‌ای: به جام باشگاه‌ها رفتیم، به استقبالمان نیامدند
گاندوهای اصفهانی دومین برد لیگ را می‌خواهند
بررسی عملکرد نفربه‌نفر سپاهانی‌ها در مقابل مس رفسنجان

یک هفته برای سپاهان

انتقاد ساکت از آپارتاید رسانه‌ای: به جام باشگاه‌ها رفتیم، به استقبالمان نیامدند

دوم آبان، سالروز راهیابی تیم فوتبال سپاهان به جام باشگاه‌های جهان به نام روز سپاهان نام‌گذاری شده، باشگاه اصفهانی نیز امسال یک هفته را به این مناسبت اختصاص داده و هر روز یک برنامه ویژه یادبود این روز در دستور کار قرار گرفته است. در آستانه هفته سپاهان، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نشست خبری با اصحاب رسانه، به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و پاسخ‌گوی پرسش‌های خبرنگاران بود.

ذوب آهن و استقلال در ایستگاه فولادشهر

گاندوهای اصفهانی دومین برد لیگ را می‌خواهند

تیم ذوب آهن که در لیگ بیستم تا هفته چهاردهم درگیر دلهره اولین برد لیگ بود، با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان در ایستگاه اول لیگ، بدون فشار روحی و روانی فصل را ادامه خواهد داد. فصل پرتنشی که گاندوهای اصفهانی در لیگ بیستم پشت سر گذاشته بودند، باعث شده بود تا سبزپوشان با دلهره پای در میدان لیگ بگذارند، آن هم وقتی که به تعبیر کارشناسان، با قرعه دشواری در هفته های اولیه لیگ مواجه شده بودند.

سپاهان پرقدرت در خط شروع

بررسی عملکرد نفربه‌نفر سپاهانی‌ها در مقابل مس رفسنجان

پیروزی در بازی اول هر تورنمنتی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در شرایط روحی و روانی ورزشکاران داشته باشد و به‌اصطلاح آن‌هایی که چک اول را محکم می‌زنند می‌توانند با وضعیت روحی خوب به استقبال بقیه مسابقاتشان بروند. سپاهان در خط آغاز رقابت‌های لیگ بیست و یکم همین کار را انجام داد و با زدن دو گل زیبا به مس رفسنجان از همین حالا نام خودش را به عنوان مدعی اصلی در رقابت‌های لیگ امسال مطرح کرد. در ادامه مروری بر عملکرد بازیکنان تیم سپاهان در اولین دیدار لیگ خواهیم داشت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ورزش