ورزش

رتبه اول تولید گوشت سفید به اردستان رسید

استان اصفهان ؛ رتبه دوم تولید گوشت کشور را دارد

استان اصفهان با داشتن ۱۸۰۰ واحد مرغداری و تولید سالانه ۲۰۵هزار تن گوشت سفید و ۱۰۵ هزار تن تخم‌مرغ، رتبه دوم تولید کشور را در این حوزه‌ها دارد؛اما به گفته سرپرست جهاد کشاورزی، شهرستان اردستان رتبه اول تولید گوشت سفید در سطح استان اصفهان را در اختیار دارد. 

خرید لوازم‌خانگی رؤیا شد

از تغییر شغل فروشندگان لوازم‌خانگی تا بازار داغ تعمیرات تقلبی

متولیان صنف لوازم‌خانگی اصفهان از افزایش 50درصدی قیمت لوازم‌خانگی درمقایسه با سال گذشته خبر می‌دهند. این افزایش قیمت درحالی اتفاق افتاده که سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بازهم با افزایش 10 تا 15درصدی افزایش قیمت لوازم‌خانگی موافقت کرده است. 

بار سنگین اقدامات غلط دولت‌های گذشته بر دوش اصفهان

محمد نورصالحی: با نگاه «برخورداری»، به اصفهان ظلم شده است
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آب موردنیاز استان را نمی‌توان در شهر و داخل استان تأمین کرد و به‌طور حتم حمایت ملی می‌خواهد، گفت: استان اصفهان در گذشته با کمبود آب روبه‌رو نبود؛ اما با اقدامات غلط دولت‌های گذشته این مشکلات و مسائلی همچون فرونشست به دلیل کاهش منابع زیرزمینی و آلودگی هوا به دلیل استقرار صنایعی که آلاینده هستند، به اصفهان تحمیل شده است. 
 
به بهانه قراردادهای نجومی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر
فوتبالیست‌هایی که از میلیون به میلیارد رسیدند
مطرح‌ترین تیم‌هایی که به بایگانی ورزش استان پیوستند

این صفرهای عجیب

به بهانه قراردادهای نجومی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر

گفتند و گلایه کردند این رقم برای دو فصل نبوده؛ بلکه یحیی گل محمدی بابت سه فصلی که روی نیمکت تیم پرسپولیس می‌نشیند، سی‌میلیارد دریافت خواهد کرد. حساب کرده‌اند، می‌شود روزی 52 میلیون تومان. یعنی ساعتی یک کیسه برنج 20 کیلویی، روزی یک آیفون پرومکس 113، یعنی هرماه، هرماه یک گرند ویتارا و هر دو ماه یک آپارتمان 70 متری.

نقش اول نقل و انتقالات

فوتبالیست‌هایی که از میلیون به میلیارد رسیدند
مهم‌ترین اخبار حوزه فوتبال ایران در این روزها مربوط به نقل و انتقالات لیگ برتر است و هواداران فوتبال در تلاش هستند از هر طریق ممکن بدانند تیم‌های محبوبشان در بحث خرید بازیکن چه اقداماتی انجام می‌دهند.
 

قهرمانان منحل‌شده!

مطرح‌ترین تیم‌هایی که به بایگانی ورزش استان پیوستند

با اعلام رسانه‌ها، تیم والیبال بانوان باریج‌اسانس که فصل گذشته به‌عنوان قهرمانی لیگ باشگاهی کشور دست ‌یافت و به نمایندگی از کشورمان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا نیز شرکت کرد، قصد ادامه فعالیت ندارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ورزش