فوتبال

آمدند و رفتند؛ اما من هستم

از دروازه‌بانی در لیگ تخت‌جمشید تا تدارکات ذوب‌آهن به روایت علی محوریان
مدیر و مربی‌های زیادی آمدند و رفتند؛ اما علی محوریان عضو ثابت کادر تیم فوتبال ذوب آهن در سه دهه اخیر بوده است. دروازه‌بان‌های سال‌های دور ذوب آهن که با این تیم در لیگ تخت جمشید حضور داشت و پس از یک دوره دوری از فوتبال ذوب آهن، حدود سه دهه است به عنوان مدیرتدارکات این تیم به قول خودش با 18 مدیر و 15 سرمربی کار کرده و اعتقاد دارد چون کارش را بلد است، همه به او احترام می‌گذارند. در روزهایی که کرکره لیگ پایین آمده، به سراغ او رفتیم که برای خودش یک پا دفترتلفن ورزشی‌هاست و نیم‌قرن حضور در جمع سبزپوشان اصفهانی را مرور کردیم.
 

5درصدی‌های اورژانس!

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان در گفت‌وگو با «اصفهان‌زیبا» از مسائل و مصائب اورژانس می‌گوید
عدم امدادرسانی به‌موقع و تأخیر در اعزام آمبولانس به محل وقوع حادثه و بی‌توجهی به برخی از تماس‌های دریافت‌شده ازسوی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی، ازجمله مسائلی است که گلایه‌های برخی از شهروندان را به همراه دارد؛ شهروندانی که معتقد هستند این تعلل باعث به‌وجودآمدن مشکلات زیادی برای آن‌ها می‌شود یا جانشان را  به‌خطر می‌اندازد.
 

رتبه اول تولید گوشت سفید به اردستان رسید

استان اصفهان ؛ رتبه دوم تولید گوشت کشور را دارد

استان اصفهان با داشتن ۱۸۰۰ واحد مرغداری و تولید سالانه ۲۰۵هزار تن گوشت سفید و ۱۰۵ هزار تن تخم‌مرغ، رتبه دوم تولید کشور را در این حوزه‌ها دارد؛اما به گفته سرپرست جهاد کشاورزی، شهرستان اردستان رتبه اول تولید گوشت سفید در سطح استان اصفهان را در اختیار دارد. 

فوتبالیست‌هایی که از میلیون به میلیارد رسیدند
نیمی از تیم‌های لیگ برتری سرمربی خود را معرفی نکرده‌اند
همه‌چیز درباره شکل برگزاری جام‌جهانی 2026

نقش اول نقل و انتقالات

فوتبالیست‌هایی که از میلیون به میلیارد رسیدند
مهم‌ترین اخبار حوزه فوتبال ایران در این روزها مربوط به نقل و انتقالات لیگ برتر است و هواداران فوتبال در تلاش هستند از هر طریق ممکن بدانند تیم‌های محبوبشان در بحث خرید بازیکن چه اقداماتی انجام می‌دهند.
 

نیمکت‌های بی‌صاحب!

نیمی از تیم‌های لیگ برتری سرمربی خود را معرفی نکرده‌اند

نیمــی از نیمکــت‌های لیــگ بــرتــری هنوز مردان خود را نشناخته‌اند تا تکلیف این تیــم‌ها نیــز بــرای فصــل نقــل‌وانتقــالات مشخص نباشد. 

جام‌جهانی 48تیمی چگونه است؟

همه‌چیز درباره شکل برگزاری جام‌جهانی 2026
فیفا به‌صورت رسمی از میزبانی 16 شهر در کشورهای آمریکا، کانادا و مکزیک در جام‌جهانی 2026 رونمایی کرد. جام‌جهانی 2026 قرار است برای اولین بار با 48 تیم برگزار شود. در این گزارش به بررسی چگونگی برگزاری این مسابقات در خردادماه 1405 خواهیم پرداخت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فوتبال