شروع جدید گاندوها

ذوب‌آهن مهیای یک فصل خوب می‌شود

مراسم معارفه کادر فنی جدید تیم ذوب‌آهن و ازسرگیری تمرینات ذوب‌آهن برای لیگ بیست و یکم با حضور اصحاب رسانه انجام شد تا گاندوهای اصفهانی پس از پشت سر گذاشتن دو فصل پر فراز و نشیب، مهیای یک فصل خوب شوند. در این مراسم که عصر سه‌شنبه در ورزشگاه ملت با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن، تعدادی از مدیران شرکت ذوب‌آهن، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن، اصحاب رسانه و جمعی از هواداران برگزار شد، مجتبی فریدونی به کادر فنی و بازیکنان جدید تیم و حاضران خیرمقدم گفت و برای آن‌ها آرزوی سالی توأم با آرامش و موفقیت کرد.

پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

او با اشاره به دو سال سختی که تیم ذوب‌آهن پشت سر گذاشته و توأم با استرس و نگرانی بوده است، تأکید کرد: یک‌بار در جمع بازیکنان تیم ذوب‌آهن نیز گفتم که حتی حریفان هم دوست دارند یک تیم ذوب‌آهن آماده را ببینند.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: تیم در دو سال گذشته ایرادها و اشکال‌های زیادی داشت؛ اما مهم‌ترین دلیل عدم نتیجه‌گیری، نامناسب بودن تیم از لحاظ مهره‌ای و ساختار نامناسب بود، البته مشکلات داوری هم در مقاطعی از لیگ گریبان‌گیر تیم شده بود تا خوب نتیجه نگیریم.
فریدونی با بیان اینکه تلاش کردیم امسال کار خود را زودتر آغاز کنیم، به فرایند انتخاب سرمربی جدید اشاره کرد و گفت: بلافاصله پس از پایان فصل، برای انتخاب سرمربی جدید اقدام کردیم و با همکاری هیئت‌مدیره باشگاه و شرکت ذوب‌آهن با مهدی تارتار به توافق رسیدیم و به اذعان تمام کسانی که در فوتبال فعالیت دارند، سرمربی خوبی انتخاب کرده‌ایم.
به گفته او، سابقه مهدی تارتار نشان می‌دهد در تیم‌هایی که شرایط مالی پایین‌تری نسبت به ذوب‌آهن دارند نتایج خوبی کسب کرده و بنابراین می‌تواند در تیم اصفهانی نیز موفق باشد.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به فعالیت این باشگاه در عرصه نقل و انتقالات نیز اشاره کرد و بیان داشت: تمام بازیکنان با نظر مستقیم مهدی تارتار و طبق لیست او جذب شدند و به جرئت باید گفت امسال هیچ بازیکنی از طریق سفارش جذب نشده و دلیل جذب تمام بازیکنان فنی بوده است. او از تشکیل کمیته نقل و انتقالات در باشگاه ذوب‌آهن متشکل از معاون فنی، معاون مالی و مشاور حقوقی باشگاه خبر داد و گفت: همان دو روز اول شروع به کار خود 70 تا 80 درصد نقل و انتقالات را نهایی کردیم.
فریدونی در صحبت‌هایش به مذاکره با بازیکنان در ساختمان شرکت ذوب‌آهن در تهران اشاره داشت که گاهی در یک ساعت چند بازیکن به طور هم‌زمان در ساختمان حضور پیدا می‌کرده‌اند که گفت‌وگو با آن‌ها در طبقات مختلف ساختمان ادامه داشته و در صورت توافق به طبقه پنجم برای گفت‌وگو نزد مدیرعامل می‌رفته‌اند.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تعجیل در به خدمت گرفتن بازیکنان موردنظر را اقدام خوبی عنوان کرد و گفت: هرچه زمان بگذرد وسواس باشگاه و بازیکنان بیشتر می‌شود و پیشنهاد‌های واقعی و غیرواقعی به بازیکنان می‌رسد و خرسندیم که نخستین جلسه تمرینی تیم با حضور همه بازیکنان برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل باشگاه ذوب‌آهن نیز در سخنانی کوتاه به حاضران خیرمقدم گفت و اظهار کرد: اصحاب رسانه در تمام فراز و نشیب‌هایی که تیم ذوب‌آهن پشت سر گذاشت، کنار تیم بودند و حضور آن‌ها در اولین جلسه تمرینی را نیز به فال نیک می‌گیریم. محمدمهدی رمضانی، برگزاری مراسم تجلیل روز خبرنگار را بهانه‌ای برای کسانی عنوان کرد که طی 53 سال فعالیت باشگاه ذوب‌آهن در کنار این باشگاه بوده‌اند و لحظات تلخ و شیرینی را در کنار یکدیگر ثبت و ماندگار کرده‌اند.
سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن نیز با ابراز خشنودی از حضورش در باشگاه ذوب‌آهن تأکید کرد، آن‌هایی که مرا می‌شناسند می‌دانند اهل تملق نیستم و صادقانه می‌گویم که به حضور در ذوب‌آهن افتخار می‌کنم.
مهدی تارتار کسب نتیجه‌ای خوب و در خور نام تیم ذوب‌آهن را کاری سخت دانست که با همت کادر فنی، بازیکنان و کادر مدیریتی باشگاه شدنی می‌شود؛ زیرا تمام شرایط برای موفقیت ذوب‌آهن در این باشگاه فراهم است.
او به روند جذب بازیکنان برای فصل آینده نیز اشاره کرد و گفت: برای جذب تک‌تک بازیکنان بررسی‌های زیادی انجام دادیم؛ زیرا برای جذب بازیکن وسواس زیادی دارم. تارتار خطاب به بازیکنان حاضر در سالن گفت که تک‌تک آن‌ها از نظر اخلاقی و فنی مورد تأیید هستند و ابراز امیدواری کرد او و شاگردانش با کسب نتایج در خور جواب اعتماد باشگاه را بدهند.
سرمربی تیم ذوب‌آهن تأکید کرد: ما مربیان در زمین کاری نمی‌کنیم؛ اما این بازیکنان هستند که باید در زمین نتایج را رقم بزنند و از همه بازیکنان می‌خواهم با تمام وجود در اختیار تیم باشند.
تارتار تصریح کرد: در گذشته نام ذوب‌آهن لرزه بر تن رقبا می‌انداخت؛ اما در یکی‌دو سال اخیر این تیم افت کرده که امیدوارم با سختی و تلاش زیاد، ذوب‌آهن را به جایگاه خوب گذشته بازگردانیم.
در ادامه کادر فنی و مربیگری تیم ذوب‌آهن به بازیکنان، اهالی رسانه و هواداران معرفی شدند و تجلیل از خبرنگاران و عکاسان حاضر در مراسم نیز بخش دیگری از برنامه بود. پس از پایان مراسم سالن، در میان تشویق اندک هواداران حاضر در ورزشگاه ملت، نخستین جلسه تمرینی تیم ذوب‌آهن برگزار شد تا سفید و سبزپوشان اصفهانی برای شروع یک فصل خوب همدل شوند.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.