مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان معارفه شد

مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان معرفی شد.  به گزارش اصفهان زیبا آنلاین، سرهنگ پاسدار «محمد رضایی کوپایی» طی حکمی از سوی سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر؛ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، به‌عنوان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان منصوب شد.

شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

پیش از این سردار مجتبی شیروانیان ، مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان را بر عهده داشت.
گفتنیست مراسم تکریم و معارفه مدیران‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان، با حضور آیت‌الله سیدیوسف طباطبائی‌نژاد؛ نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، امیر سرتیپ نبی سهرابی؛ جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، امیر سرتیپ محمدرضا تقی‌پور؛ رئیس بازرسی و امور حقوقی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری روز چهارشنبه 17 شهریور برگزار شد.
در متن حکم انتصاب مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان آمده است:
جناب سرهنگ پاسدار محمد رضایی کوپایی
با استعانت از خداوند سبحان و نظر به سوابق و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به‌عنوان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان منصوب می‌نمایم.
انتظار است برابر اساسنامه سند راهبردی بنیاد و تدابیر رئیس بنیاد، با همکاری استاندار و نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولین کشوری در استان و استفاده مناسب از ظرفیت‌های موجود در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و هم‌افزایی با پیشکسوتان دفاع مقدس و سازمان‌های مردم‌نهاد، نسبت به اجرای برنامه‌های ابلاغی اقدام کنید.
ان‌شاءالله با توکل و استمداد از خداوند متعال و پیروی از دستورات نورانی حضرت امام خمینی (رحمة‌الله علیه) و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) و شهیدان والامقام، در جهت انجام ماموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.