تدوین برنامه عملیاتی آموزش و پرورش فریدن

مدیر آموزش و پرورش فریدن  با بیان اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه آموزش و پرورش است و سامان‌دهی آن در اولویت قرار دارد، اظهار  داشت: در سال تحصیلی جدید با توجه به برنامه‌ریزی در نگهداشت نیروهای بازنشسته، کمبود نیروی انسانی نداریم.

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

علی شریعتی‌نیا افزود: در آموزش و پرورش شهرستان فریدن 733 معلم شاغل هستند که تاکنون بیش از 80درصد آنان دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. او تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید 8 هزار و 750 دانش‌آموز در 81 واحد آموزشی مشغول به تحصیل می‌شوند.
شریعتی‌نیا با بیان اینکه بر اساس سند تحول بنیادین، تدوین برنامه عملیاتی آموزش و پرورش فریدن انجام شده است، گفت: با مدیران مدارس به‌منظور تشکیل  کمیته هدایت تحصیلی و ارتقا و پیشرفت تحصیلی و بررسی روند آموزش در سال تحصیلی جدید جلساتی متعددی برگزار شده است.
مدیر آموزش‌وپرورش فریدن افزود: در حوزه پرورشی علاوه بر  سامان‌دهی مربیان و معاونان پرورشی و اختصاص تدریس درس تفکر و سبک زندگی، برنامه‌ریزی برای تقویت کانال معاونت پرورشی، تجهیز کتابخانه مدارس متوسطه اول در روستاها همراه با اهدای کتاب انجام شده است.
شریعتی‌نیا گفت: در راستای پروژه مهر امسال، مدرسه خیرساز نصرت رضایی روستای نماگرد و مدرسه شهید جلال هاشمی دامنه و خوابگاه آموزشگاه آیت‌الله خامنه‌ای داران افتتاح شدند.
او در رابطه با تجهیز و تعمیر مدارس شهرستان، گفت: در تابستان امسال با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، استاندارد سازی و تعمیر و تعویض سیستم گرمایشی مدارس صحیفه، مطهری، فاطمه زهرا(س) و هنرستان آیت‌الله خامنه‌ای انجام شد.
مدیر آموزش و پرورش فریدن افزود: دیوارکشی مدارس به متراژ 200 متر طول، ایزوگام پشت بام مدارس به متراژ 2300 متر مربع، رنگ‌آمیزی مدارس، تجهیز مدارس شهر و روستا به وسایلی مانند میز و صندلی، سیستم گرمایشی، میز تحریر، افزایش کیت‌های آموزشی در مدارس فنی‌و‌حرفه‌ای و جمع‌آوری وسایل اسقاطی از دیگر اقدامات انجام‌شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.