بازی مرکب آنلاین رسید!

وسایل مربوط با سریال بازی مرکب در فروشگاه‌های آنلاین عرضه می‌شود

ماسک ایفای نقش، لباس، کارت‌بازی، قالب شیرینی، عروسک، پوستر و... با طراحی سریال بازی مرکب، به‌تازگی در فروشگاه‌های اینترنتی عرضه می‌شوند. این کالاها بازار داغی پیدا کرده و باوجود قیمت بالا، تقاضا برای آن‌ها زیاد است. وسایل مربوط به سریال بازی مرکب برخلاف سایر کالاها هنوز به صورت کامل پا به بازار فیزیکی نگذاشته‌اند و شاید در بعضی از فروشگاه‌ها یکی ‌دو مدل از وسایل کوچک و ارزان آن مانند جاکلیدی یا پیکسل عرضه شود، ولی در فروشگاه‌های آنلاین تجهیزت سریال بازی مرکب در کالکشن کاملی عرضه می‌شوند.

سه شنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۰

سریال بازی مرکب یا اسکویید گیم از پربیننده‌ترین مجموعه‌های نتفلیکس در 90 کشور است و 28 روز پس از انتشار با بیش از 111 میلیون ببیننده، به پربیننده‌ترین مجموعه این شبکه تبدیل شد. حالا لباس و تجهیزات مورد استفاده در این بازی بازار بزرگی دست و پا کرده‌اند.

ماسک ایفای نقش

ابعاد ماسک‌های ایفای نقش سریال پرطرفدار بازی مرکب به اندازه ماسک‌های اسباب‌بازی کودکانه است. این ماسک‌ها بیشتر از فوم نرم ضخیم یا پلاستیک محکم ساخته می‌شوند که ماسک ایفای نقش پیش‌خدمت سریال بازی مرکب قیمت بالاتری از سایر مدل‌ها دارد. ماسک نقش پیش‌خدمت تا سقف 500 هزار تومان هم قیمت خورده است. ماسک ایفای نقش پرچم‌دار سریال بازی مرکب با قیمت بالایی عرضه می‌شود و در فروشگاه‌های آنلاین با بهای 320 هزار تومانی به فروش می‌رسد. ماسک ایفای نقش مدل سربازان بازی مرکب نیز در سه طرح دایره، مثلث و مربع با قیمت حداکثری 250هزار تومان در فروشگاه‌های مجازی موجود است. این احتمال وجود دارد که به زودی ماسک‌های ایفای نقش این سریال معروف با قیمت کمتر از 100هزار تومان در بازار اصفهان عرضه شود، ولی اکنون این کالاها قیمت زیادی درمقایسه باسایر ماسک‌های ایفای نقش دارد.

لباس

هفته گذشته تنها دو سه مدل از لباس‌هایی با طرح بازی مرکب وارد فروشگاه‌های آنلاین شده بود؛ ولی این روزها عرضه این پوشاک افزایش چشمگیری یافته است و بازار آن‌ها از رونق خوبی برخوردار است. هودی‌های زنانه و مردانه با طرح این بازی پرفروش‌ترین اقلام بازار مجازی است و بین 149 تا 550 هزار تومان بسته به جنس قیمت خورده‌اند. تیشرت‌های زنانه و مردانه این سریال با نقاشی‌های دستی با رنگ ثابت در طرح بازی و با جنسی از الیاف سوپرنخ در بازه قیمت 500 تا 600 هزار تومان به فروش می‌رسد. البته این پوشاک به نوعی نوبرانه و دست‌ساز بازی مرکب محسوب می‌شود و باید هزینه زیادی بابت خرید آن پرداخت. ولی احتمال عرضه نمونه چاپی این تیشرت‌ها با قیمت مناسبی در فروشگاه‌های فیزیکی وجود دارد.

وسایل بازی

کارت بازی و قالب شیرینی ازجمله وسایل بازی این سریال در فروشگاه‌های آنلاین است. هر بسته چهار عددی فلزی قالب شیرینی با طرح‌ها مربع، دایره، ستاره و چتر حدود 39 تا 50 هزار تومان قیمت دارد. قیمت بسته دوعددی کارت‌های بازی مدل ماهی مرکب یا همان طرح قرمز و آبی نیز از 20هزار تومان شروع می‌شود و به 45هزار تومان می‌رسد. این قیمت برای کارت‌های معرفی بازی همراه با علائم و محل شماره به هفت تا 22 هزار تومان می‌رسد.

عروسک

عروسک مدل بازی مرکب مجموعه سه‌عددی سربازان طرح دایره، مثلث و مربع با قیمت حداکثر 290 هزار تومان در فروشگاه‌های آنلاین عرضه می‌شود، یعنی هر عروسک نه‌چندان بزرگ نزدیک به 100 هزار تومان قیمت دارد. درمقابل عروسک‌های معمولی با چنین طرح و اندازه‌ای در بازه قیمت 40 یا 50 هزار تومان عرضه می‌شوند. همچنین عروسک بافتنی 150 میلی‌متری مدل بازی مرکب در مجموعه پنج عددی سربازان و بازیکن با قیمت 350هزار تومان یعنی قیمت هر عدد معادل 70 هزار تومان عرضه می‌شود.

پوستر

قیمت پوسترهایی با طرح بازی، بازیکنان و سربازان بازی مرکب در فروشگاه‌های مجازی یکسان نیست؛ ولی پیش‌بینی می‌شود با پایان هیجانات ابتدایی و افزایش تولید یا واردات، قیمت این پوسترها کاهش محسوسی یابد.
بررسی میدانی از فروشگاه‌های آنلاین نشان می‌دهد بیشتر مدل پوسترهای بازی مرکب با ابعاد 60 در 40 سانتی‌متری 250 تا 300 هزار تومان قیمت دارد و تابلو بوم طرح بازی در ابعاد کوچک‌تر مانند 40 در 40 سانتی‌متر با قیمت کمتر یعنی 150 تا 240 هزار تومان به فروش می‌رسد.

سایر وسایل

وسایل مربوط به سریال بازی مرکب تقاضای باورنکردنی در بازار مجازی دارد؛ به‌طوری‌که مشاهده‌های میدانی از اتمام سریع موجودی بعضی از این کالاها در فروشگاه‌های آنلاین حکایت می‌کند. فروش زیاد این دسته کالاها موجب شده محصولات دیگری مانند گارد موبایل، ساعت‌مچی، دستبند و گوشواره، جاکلیدی، ماگ، لوازم‌التحریر، پیکسل ماسک تنفسی، کوله‌پشتی و کیف دوشی و... با طرح بازی مرکب در بازار عرضه شود.
این کالا با بازه قیمت مختلفی به فروش می‌رسد؛ برای نمونه یک پیکسل یا برچسب طرح بازی مرکب کمتر از 10 هزار تومان و یک ساعت یا گارد موبایل بیش از 100 هزار تومان قیمت دارد.

دیدگاه‌ها

ه

نوید فصیحی پور
ه

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.