همایش فرهنگ سازی ترافیک در فرهنگسرای موعود برگزار شد

پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱

شهرداری منطقه۹ اصفهان به منظور آموزش فرهنگ ترافیک و آشنایی با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی  همایش یک روزه ویژه کارگران سطح منطقه در فرهنگسرای موعود برگزار نمود.

 در این همایش که با هدف احترام به قوانین و مقررات و بالابردن سطح آگاهی افراد نسبت به رفتار صحیح در عبور و مرور برگزار شد سروان موسوی کارشناس پلیس راهور به تدریس قوانین و آئین نامه راهنمایی و رانندگی پرداخت.

آموزش فرهنگ ترافیک یکی از اساسی ترین مباحث مربوط به فرهنگ سازی و افزایش توجه و احترام به مقررات و قوانین ترافیکی در شهرها است و می‌توان آن را زیر بنای تصمیمات و اقدامات بعدی در این زمینه دانست.

مدیر منطقه۹ شهرداری اصفهان در حاشیه این همایش ظرفیت سازی، اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی را در ارتقای فرهنگ ترافیک موثر خواند و افزود: توسعه کمی و کیفی همیاران پلیس، استفاده از ظرفیت های نوین و فضای مجازی در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک اثرگذار است.

بر اساس این گزارش طرح آموزش حوزه ترافیک ، راهنمایی و رانندگی برای نهادینه کردن رفتار صحیح ترافیکی در کنار رفتار قهری نظیر جریمه باید به سمت فرهنگ سازی در زمینه ترافیک رفت تا رفتار های ترافیکی اصلاح شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.