برگزاری جشنواره اوقات فراغت تابستانه در منطقه 9

شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱

مدیر منطقه۹ شهرداری اصفهان با بیان اینکه اگر بتوانیم اوقات فراغت جوانان را به خوبی پر کنیم بسیاری از مشکلات اجتماعی از بین می رود، گفت: درصددیم تابستان امسال ویژه برنامه هایی برگزار کنیم که تمام ذائقه ها را در برگیرد و اتفاقات جدیدی برای شهروندان رقم بخورد.

سید سلمان قاضی عسگر‌ گفت: برگزاری جشنواره تابستانه در مجتمع امام خمینی (ره) با ویژه برنامه‌های بسیار متنوع برای رده‌های سنی مختلف در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

 او ادامه داد: این رویداد با هدف افزایش نشاط اجتماعی و غنی‌سازی‌ اوقات فراغت شهروندان برنامه ریزی شده و فرصت مناسبی برای ارتقا و بازیابی سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی شهر فراهم می کند. همچنین استعدادیابی ورزشی و هنری در رشته‌های مختلف نیز انجام می شود.

مدیر منطقه۹ شهرداری اصفهان اظهار کرد: طی سه ماه تابستان علاوه بر جنگ بازی کلاس‌ها و دوره‌های متنوع ورزشی در رشته‌های کاراته، تکواندو، دفاع شخصی، ژیمناستیک، یوگا، ورزش‌های رزمی و... برگزار خواهد شد.

 قاضی عسگر تصریح کرد: در کلاس‌های آموزشی با عنوان «دانشمندان کوچک و هوش منطقی» آشنایی با اعداد و ریاضی، خلاقیت در نقاشی، کاردستی، علوم و بازی های فکری در قالب های مختلف آموزش داده می شود‌.

او گفت: افراد از رده سنی چهار سال به بالا می توانند در کلاس های هنری شرکت کنند. با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته کلاس های هنری خوبی نیز برای بانوان در نظر گرفته شده است تا علاوه بر یادگیری یک هنر زمینه کسب درآمد داشته باشند. مدیر منطقه۹ شهرداری اصفهان خاطر نشان کرد: در خلال برنامه های تابستانی توسعه کتابخوانی را نیز مد نظر قرار گرفته است. همچنین آموزش خوشنویسی، چرتکه، رباتیک و زبان انگلیسی نیز برای نوجوانان از دیگر برنامه های جشنواره اوقات فراغت تابستانه است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.