اصفهان به توان هفت

آیین رونمایی از سایت توان هفت با حضور شهردار

کارآفرینی امروزه نقش مهم و پررنگی در توسعه جوامع دارد و این امر چنان تاثیرگذار است که از آن به عنوان موتور محرک توسعه اقتصادي و اجتماعي، یاد می‌شود. از دل همین کارآفرینی است که کسب و کارهای کوچکی زاییده می‌شود و این بستر را برای همه افراد فراهم می‌کند تا به نوعی از مهارت‌های خود در جهت سرمایه اندوزی استفاه کنند. 

یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
کسب و کارهای خانگی، اینترنتی، بازاریابی، برندینگ و ... در دل کارآفرینی قرار دارند و شبیه یک دهکده کوچک در کنار هم قرار گرفته‌اند. انسان امروزی برای وفق دادن خودش با جامعه و یا برای به کارگیری مهارت‌هایش نیاز دارد که از این اصطلاحات سردرآورد و تا حدی با آنها آشنا شود. برای مثال در تمام ملل جهان، کسب و کارهای خانگی یکی از بخش‌های حیاتی و ضروری فعالیت‌های اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود. توسعه کسب و کارهای خانگی از نظر ایجاد شغل، نوآوری در عرضه محصول و خدمات، رفع محدودیت‌ها، رفع بیکاری جوانان و … موجب تنوع و دگرگونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هر کشوری می‌شود.
در همین راستا در شهر اصفهان طرحی به نام «توان هفت» کلید خورده است. این طرح با شعار «توان هفت برای افرادی است که تغییر را رقم خواهند زد» و به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و خانه جوان با هدف آموزش یکصد هزار شهروند اصفهانی در حوزه کارآفرینی و توسعه کسب و کار، کار خود را شروع کرده است.
آیین رونمایی از سایت توان هفت را با حضور جناب آقای نوروزی شهردار محترم اصفهان، جناب آقای دکتر خسروی عضو محترم شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای محترم اکوسیستم کارآفرینی شهر اصفهان روز ۲۱ دی ماه ساعت ۲۱ در وبسایت tavan7.ir تماشا کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.