سازمان همیشه‌درصحنه

شهردار اصفهان در جلسه شورای سازمان خدمات موتوری شهرداری:سازمان خدمات موتوری باید تقویت شود

جلسه شورای عملکرد سازمان خدمات موتوری شهرداری با حضور شهردار و معاونانش در مهمان‌سرای شهرداری برگزار و عملکرد این مجموعه بررسی شد. شهردار اصفهان در این جلسه گفت: همه سازمان‌های شهرداری توانسته‌اند در بخش‌های مختلف از نیروهای توانمند گوناگون استفاده کنند که همین موضوع سازمان‌های شهرداری را به درجات بالایی رسانده است. قدرت‌اله نوروزی افزود: موفقیت‌هایی که در این دوره مدیریت شهری توسط سازمان‌ها کسب شده، به دلیل تجربه درخشان افراد حاضر در شهرداری است؛ چراکه این افراد توانسته‌اند اتفاق‌های خوب و نتیجه درخشانی را برای شهرداری اصفهان رقم بزنند.

دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰

او افزود: برای رسیدن به نقطه متعالی، نیازمند تجربه کافی افراد در زمینه‌های مربوط در هر مجموعه‌ای بودیم. من در این دوره مدیریت شهری متوجه شدم که اندیشه خلاق و تجربه در اجرای کارها بسیار تأثیر‌گذار است. همه باید تجربه افراد متبحر را سرلوحه قرار دهیم تا در شهرداری عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم و شهروندان نیز از اقدامات ما راضی باشند.
شهردار اصفهان با اشاره به حضور جوانان در سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تصریح کرد: تلاش کردیم شهرداری اصفهان را به گونه‌ای مدیریت کنیم تا در کنار افراد باتجربه، جوان‌ها نیز در شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری حضور پیدا کنند؛ زیرا این اقدام سبب خواهد شد که افراد جوان و تازه‌کار نیز تجربه کسب کنند و در این مسیر به پختگی کامل برسند.
نوروزی ادامه داد: علاقه داشتم که مدیرعامل سابق سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان نیز در این جلسه حضور پیدا می‌کرد؛ چراکه او برای این سازمان تلاش‌های زیادی کرد. نوسازی، بهسازی و ایجاد زیرساختارهای لازم برای این سازمان از مهم‌ترین اقدامات مدیر سابق سازمان بود که باید از آن تقدیر کرد. اعضای این سازمان در هنگام گرفتاری‌ها به میدان آمدند که این موضوع بسیار قابل ستایش است و ما نیز برای انجام همکاری‌های لازم از آن‌ها تشکر می‌کنیم.
او با تأکید بر اینکه سازمان خدمات موتوری باید بیش از این تقویت شود، خاطرنشان کرد: اگر این سازمان به شکل درست و با برنامه‌ریزی، قوام پیدا کند، می‌تواند هنگام بحران‌ها در میدان باشد تا شهرداری نیز برای انجام پروژه‌ها از این سازمان استفاده کند. شهردار اصفهان گفت: باید نگاهی انسان‌دوستانه به مسائل داشته باشیم و از توانمندی سازمان‌های مختلف برای کمک به دیگران استفاده کنیم.
نوروزی با بیان اینکه شهرداری باید قدرت تحلیل و شجاعت ورود به برخی اقدامات را داشته باشد، خاطرنشان کرد: امیدوارم شهرداری در این مسیر موفق شود و همواره همه اقدامات را با قدرت و پیشرفت بیشتر و بهتر انجام دهد؛ چراکه معتقدیم شهرداری باید مدیریت شهر و خدمت‌رسانی را با نهایت سرعت و قدرت پیش ببرد و اگر ما بتوانیم در این دوره زیرساخت‌ها را به بهترین شکل به نتیجه برسانیم، در آینده به نیکی از ما یاد خواهند کرد و شرمنده شهروندان نخواهیم بود.
او با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر اصفهان برای پیشرفت شهر همکاری‌های لازم را با شهرداری داشته است، گفت: با توجه به اینکه امسال تعرفه‌ها افزایش پیدا کرده است، من معتقدم که سازمان‌ها اقداماتی را در خارج از شهر انجام دهند تا در این بین درآمدی نیز برای شهرداری حاصل شود. در حال حاضر آسفالت سالن اجلاس، اولویت اصلی شهرداری برای انجام اقدامات است و از سازمان خدمات موتوری تقاضا دارم در این راستا به شهرداری کمک کنند تا هرچه زودتر آسفالت معابر این سالن به پایان برسد.

سازمان خدمات موتوری همیشه در صحنه بوده است

همچنین در ادامه این جلسه معاون عمران شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه سازمان خدمات موتوری، یکی از بازوهای تکمیل‌کننده پروژه‌های عمرانی شهر بوده است، گفت: هنگامی که صنف کامیون‌داران برای برخی از مشکلات معترض بودند و ما با افزایش قیمت روبه‌رو بودیم، این مجموعه برای کمک‌رسانی به سازمان عمران شهرداری در صحنه حاضر شد و نگذاشت لحظه‌ای پروژه‌های مهم عمرانی شهر متوقف شود.
ایرج مظفر افزود: اکنون افزایش قیمت کامیون‌های این مجموعه، مشکلاتی را ایجاد کرده است که با اقدامات انجام‌شده در سازمان عمران شهرداری تا حدی مشکلات کنترل شده است. البته باید نظارت‌های لازم انجام شود تا در شهر با تنش و هرج‌و‌مرج روبه‌رو نشویم.
او اضافه کرد: سازمان عمران شهری شهرداری اصفهان گاهی با مشکلاتی مواجه شد؛ اما سازمان خدمات موتوری با تمام توان خود تلاش کرد تا به ما کمک کند. در حال حاضر باید با حفظ قیمت‌ها مشکلات موجود را مدیریت کنیم.

ضرورت سامان‌دهی و تعمیر ماشین آلات

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه نیروهای سازمان خدمات موتوری به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند و تمامی اقدامات آن‌ها در شهر قابل مشاهده است، گفت: حمایت همه‌جانبه هیئت‌مدیره و کارکنان سازمان موجب شد که ما اکنون بیشترین فعالیت را داشته باشیم. محمد مقدم‌فر با اشاره به اینکه مناطق بدهی‌های خود را به این مجموعه، کم‌کم پرداخت می‌کنند، تصریح کرد: به تمامی منطقه شهرداری سر زده‌ایم و بخشی از مطالبات را نقدی و برخی را ملکی انجام داده‌ایم تا بتوانیم وضعیت ماشین‌آلات را بهبود ببخشیم. او تصریح کرد: خودروها و کامیون‌هایی در سازمان خدمات موتوری وجود دارد که تعدادی از آن‌ها باید تعمیر و بهسازی شوند.
مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر برای انجام برخی از اقدامات با مشکل کمبود آب مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: ماشین‌های مجهز به تانکر آب را در مناطق مختلف قرار داده‌ایم تا بتوانیم فضای سبز را آبیاری کنیم، این کامیون‌ها باید ساماندهی شوند تا مشکلی برای شهر رخ ندهد. مقدم‌فر خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم از باکس نخاله‌هادر تمامی مناطق استفاده کنیم، قطعا اتفاق‌های خوبی رخ خواهد داد و ما شاهد شهری با چهره‌ای زشت نخواهیم بود.
او گفت: سازمان خدمات موتوری اندوخته‌ای نداشته و همیشه نیروهایش با تمام توان کارها را انجام داده‌اند که امیدوارم شهرداری به این کارکنان بیشتر توجه کند تا انگیزه خود را از دست ندهند.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.