اجرای 9 پروژه ورزشی در نجف آباد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد گفت: 9 پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 4/6 میلیارد تومان در این شهرستان در حال اجراست. محمد امین موحد افزود: سالن ورزشی شهید یزدانی، خانه جوان، سالن ورزشی باستانی در نجف آباد، زیباسازی و بازسازی فضای زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی و ساختمان هیئت فوتبال، چمن مصنوعی و خانه کشتی شهر دهق در بخش مهر دشت نجف‌آباد و... از جمله  پروژه‌های ورزشی در حال اجرای تیران و کرون است.

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰

 او بیان کرد: خانه جوان شهر نجف آباد در زمینی به مساحت 2000 متر وزیربنای 500 متر مربع و سالن شهید یزدانی در زمینی به مساحت 4000 مترمربع در شرف تکمیل وزمین چمن مصنوعی شهر دهق آماده نصب چمن مصنوعی است. به گفته موحد، پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل سالن صخره‌نوردی و سالن کلاس‌های آموزشی مجموعه ورزشی آزادی، تکمیل فنس‌های زمین ساحلی مجموعه ورزشی آزادی و زمین چمن مصنوعی شهر علویجه و خانه کشتی شهر دهق در بخش مهردشت است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف‌آباد گفت: با وجود 47 هیئت ورزشی فعال در شهرستا ن و با توجه به سابقه بسیار درخشان ورزش شهرستان طی سال‌های اخیر که با انتخاب چندین‌باره به عنوان شهر طلایی ورزش کشور همراه بود، با تلاش و توجه ویژه اداره‌کل ورزش و جوانان استان، امسال چهار میلیارد و ششصد میلیون تومان به ورزش شهرستان جهت تکمیل، تجهیز و باز سازی پروژه‌های ورزشی اختصاص داده شده است.
موحد اظهار داشت: از جمله برنامه‌های در دست اجرای این اداره در سال‌جاری، می‌توان به زیباسازی استادیوم آزادی و مجموعه ورزشی انقلاب اشاره کرد که با تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف، به ویژه مجموعه شهرداری نجف‌آباد در دستور کار قرار گرفته و طی روزهای اخیر زمین چمن استادیوم آزادی که بعد از ۲۵ سال فعالیت در آستانه خشک شدن قرار گرفته بود، دوباره احیا شد.
اعلام قول همکاری و کمک نماینده مردم در مجلس برای تکمیل ساختمان نیمه‌تمام زورخانه مجموعه ورزشی آزادی تا پایان سال، دیگر مطلبی بود که موحد با اشاره به آن بیان کرد: در موضوع تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه ورزش، اعتبارات دولتی جواب‌گو نیست و این اداره به کمک خیران وعلاقه‌مندان به ورزش نیاز دارد. موحد از همکاری خیران و مدیران محلی مثل شهرداران و دهیاران برای توسعه زیرساخت‌ها خبرداد و گفت: این دسته از تعامل‌ها در سرعت کار و افزایش اجرای پروژه‌ها نقش خواهد داشت. او کمبود سرانه فراغتی برای جوانان در این شهرستان را چالش جدی برای این قشر بیان کرد و افزود: احداث خانه جوان در رفع نیاز مکان برای تشکل‌های مردم نهاد و نشست‌های جوانان راهگشاست.

افزودن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.