مهری مصور

پروژه‌های محله محور منطقه ۹

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان گفت: علاوه بر اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگ در سطح منطقه، اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس بر اساس نیازها و اولویت‌ها در دستور کار قرار دارد. سید سلمان قاضی عسگر با بیان اینکه اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس در محله گامی برای باز پیرایی شهر، تغییر و تحول در محله‌ها است، اظهار کرد: درصددیم با اجرای پروژه‌های عمرانی در ابعاد کوچک در سطح محلات شامل احداث پاتوق محلی، بهسازی معابر و پیاده رو سازی، اصلاح هندسی و رفع گره‌های ترافیکی افزایش رضایت‌مندی شهروندان را فراهم کنیم.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در پایانه‌های مسافربری شهر

در دیدار امام جمعه شمال شهر اصفهان با مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری بر اجرای ویژه برنامه‌های یادوراه شهدای شمال شهر در پایانه کاوه تاکید شد.

چرا کوبل بین‌المللی هندبال ایران حذف شد؟
گلایه محمدرضا ساکت از تبعیض بین تیم‌های سرخابی و شهرستانی
پرونده ویژه اصفهان‌زیبا برای لیگ بیست‌ودوم

یک بام و دو‌هوا در ورزش

چرا کوبل بین‌المللی هندبال ایران حذف شد؟
چندی قبل لیست داوران معرفی شده ایران به کنفدراسیون هندبال آسیا  اعلام شد که نام مجید کلاهدوزان و علیرضا موسویان، مطرح‌ترین کوبل داوری هندبال ایران در آن دیده نمی‌شود؛ این در حالی است که این کوبل داوری برای شرکت در مسابقات دانشجویان جهان دعوت شده بود؛ اما با عدم امضای دعوت‌نامه توسط فدراسیون هندبال، کوبل داوری کلاهدوزان و موسویان فرصت شرکت در این رویداد را از دست دادند؛ ضمن اینکه تیم کوبل داوری ایران برای حضور در جام‌جهانی 2023 هم کاندیدا شده بودند که با اقدام اخیر فدراسیون، این فرصت نیز از دست خواهد رفت.
 

برخی سپاهان از‌پا‌افتاده را دوست دارند

گلایه محمدرضا ساکت از تبعیض بین تیم‌های سرخابی و شهرستانی

در آستانه شروع لیگ برتر فوتبال در فصل بیست‌و‌دوم، نشست خبری مدیرعامل باشگاه سپاهان همراه با آیین تجلیل از خبرنگاران، عکاسان و فعالان رسانه‌ای در سالن کنفرانس ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مهری مصور